2030 Érd,

Diósdi út 95-99.

2030 Érd,

Túr utca 5-7.

+36 23 375-592

ligeti.erd@gmail.com

+36 23 375-230

ligetitur.erd@gmail.com

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Büszkeségeink

Büszkeségeink 2019/2020 tanév Verseny Helyezés Név Felkészítő tanárok Középfokú  nyelvvizsgát szerzett angol nyelvből Balogh Éva (8.a) Egei Milán (8.a)  Pergelné F. Ildikó Zrínyi Matematikaverseny országos döntő – egyéni 42. Gaál Sára (2.b) Váli Zsuzsanna Országos Zrínyi Matematikaverseny – egyéni 44. Koncsek Polett (3.d) Bencsik Barbara Országos Karantén Kupa – Ifjú titánok 1-4. o. egyéni verseny II. Koncsek Polett (3.d) Bencsik Barbara Országos 
Read more
Büszkeségeink 2021/2022 tanév Verseny Helyezés Név Felkészítő tanárok Katyika meg Matyika mesemondó verseny 1. Svingor Dalma Bárdos Zoltánné Katyika meg Matyika mesemondó verseny 2. Juhász Réka Perluszné Jakubecz Szilvia Bolyai anyanyelvi csapatverseny 4. évfolyam 6. Fremda Lilla Gaál Sára Béni Zsombor Szelei Mihály Váli Zsuzsanna Bolyai anyanyelvi csapatverseny 4. évfolyam 12. Bajnok Kata, Kádár Szófia, Somkuti Szofi Véber Maja Perluszné 
Read more
Verseny Helyezés Név Felkészítő tanárok Területi Idegen Nyelvi Vers- és Prózamondó Verseny 2. Wiezner Anikó 6.c Barna Edina Katalin Zrínyi Országos Matematikaverseny 32. Borka János 2.c Szűcs Éva Országos TIT környezetismereti vetélkedő 3. 4. 10. Rák Bence 4.c Szűcs Boglárka 4.c Pietraskó Adrián 4.c Perluszné Jakubecz Szilvia Országos Logikaverseny 7. 9. 10. Bálint Levente 4.b Varga Abigél 4.b Vaizer Bendegúz 
Read more
Verseny Helyezés Név Felkészítő tanárok Elsősegélynyújtás Verseny területi 4. Babits Boglárka 8.b Béres Antónia 8.b Erdei Bernadett 8.b Kiss Martin 8.b Erdélyi Zsombor 8.c Riebelné Matécz Mária Egészséges Életmód területi 1. Béres Antónia 8.b Vass Andor 8.b Tamás Patrik 8.b Babits Boglárka 8.b Riebelné Matécz Mária Országos Bendegúz Történelem Verseny (Szeged) 9. Kovács Bence 6.a Lukácsiné Soós Szilvia Megyei Bendegúz 
Read more
Verseny Helyezés Név Felkészítő tanárok SULI-HÓD országos verseny 9.matematika 13.matematika 12.nyelvtan 4.környezetismeret Páyer Ágoston 2.c Zakariás Napsugár 2.c Lázár Nándor 2.c Zakariás Napsugár 2.c Perluszné Jakubecz Szilvia Suli Utánpótlás Kézilabda Program 1. Ligeti Kobrák Bakonyi Balázs, Jánosi Attila, Levke Erik, Pintér Vilmos, Szabó Vilmos, Varga Bálint, Horváth Milán, Nagy Gábor Miklós, Nagy-Ajtay Bulcsú, Sófalvi Milán (2. évfolyam) Szigeti Katalin Suli 
Read more
BÜSZKESÉGEINK A 2016/2017-es TANÉVBEN Verseny Helyezés Név Felkészítő tanárok Országos Logikaverseny 5. Mándy Zsigmond 3.b Váli Zsuzsanna Szövegmanó területi döntő 3. Révész Karina 3.b Váli Zsuzsanna SULI Íjászat kadett  kategória 1. Magyarország bajnoka Marsi Márton Őrs 8.c Városi intelligencia verseny 6. Hegedüs Kenéz 1.b Acsay Judit Suli-HÓD országos levelező verseny 8.matematika 10.matematika 11.környezetismeret Páyer Ágoston 3.c Zakariás Napsugár 3.c Zakariás 
Read more
  Verseny Helyezés Név Felkészítő tanárok Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny országos 15. Kocsis Boldizsár 5.a Borsayné Takács Rita Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny megyei 2. Nyelvünkben élünk verseny Teleki 1. 3. Pozsonyi Enikő 6.a Bárányos Bianka 6.a Pergelné Frankovics Ildikó Tankerületi angol nyelvi verseny Bolyai 3. 3. 4. 5. Nóll-Cséke Szederke 5.a Marcali-Kiss Bálint 8.b Tóth Bálint 8.b Gerendás 
Read more
Verseny Helyezés Név Felkészítő tanárok Bíró András Vers- és Prózamondó Verseny 1. 2. 2. 3. különdíj Gábor Anna 3.b Fremda Lilla 1.b Szlovacsek Lilla 5.b Bajnok Kata 1.c Lipták Dóra 1.b Acsay Judit Váli Zsuzsanna Lukácsiné Soós Szilvia Perluszné Jakubecz Szilvia Rajzverseny (A víz világnapja) 1. 2. Kocsis Virág 2.b Hujber Zsombor 2.b Juhász Ágnes Városi versmondó verseny Csuka Zoltán 
Read more
Közelgő események
  1. Osztályozó vizsgák

    június 10 08:00 - június 13 17:00
  2. Osztályozó értekezlet

    június 17 08:00 - június 19 17:00
  3. Utolsó tanítási nap ballagás 11 órától

    június 21 08:00 - 17:00
  4. Tanévzáró ünnepély

    június 28 08:00 - 17:00