2030 Érd,

Diósdi út 95-99.

2030 Érd,

Túr utca 5-7.

+36 23 375-592

ligeti.erd@gmail.com

+36 23 375-230

ligetitur.erd@gmail.com

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

The child has one intuitive aim: self development

Büszkeségeink 2016/2017 tanév

BÜSZKESÉGEINK A 2016/2017-es TANÉVBEN

Verseny Helyezés Név Felkészítő tanárok
Országos Logikaverseny 5. Mándy Zsigmond 3.b Váli Zsuzsanna
Szövegmanó

területi döntő

3. Révész Karina 3.b Váli Zsuzsanna
SULI Íjászat

kadett  kategória

1.

Magyarország bajnoka

Marsi Márton Őrs 8.c
Városi intelligencia verseny 6. Hegedüs Kenéz 1.b Acsay Judit
Suli-HÓD

országos levelező verseny

8.matematika

10.matematika

11.környezetismeret

Páyer Ágoston 3.c

Zakariás Napsugár 3.c

Zakariás Napsugár 3.c

Perluszné Jakubecz Szilvia
“Barlangi medve” területi rajzverseny

Magyar Földrajzi Múzeum

1.

2.

3.

5.

Fülöp Dávid 3.d

Gáspár Hanna Aletta 3.d

Tell Tamara 3.d

Nagy Nikolett 3.d

Dózsa Veronika
XIII. Janikovszky Éva Meseíró Pályázat különdíj Stefanic Alexander és Stefanic Fanni 8.c
Bíró András Vers- és Prózamondó Verseny 1.

2.

3.

különdíj

Budai Anna 3.b

Ulrich András Pál 1.c

Szlovacsek Lilla 3.b

Varga Nóra 3.b

Váli Zsuzsanna

Babiczné Fekete Edit

Váli Zsuzsanna

Váli Zsuzsanna

Városi Sakkverseny 1.

1.

2.

3.

3.

3.

4.

5.

Nagy Levente 1.c

Nagy Botond 3.b

Jankó Kíra 4.d

Novák Sára 4.d

Pintér Vilmos 3.a

Jánosi Attila 3.a

Skrabák Éva 3.a

Vitányi Márk 4.d

“Érdekel Érd?”-a Földrajzi Múzeum helytörténeti versenye 2. Szabó Krisztina 8.c

Darabos Ábel 8.c

Tóth Tamás 8.c

dr. Tóthné Sasvári Judit
Bendegúz Tudásbajnokság

országos

2.

irodalom

Keresztes Dóra 1.b Acsay Judit
19.

történelem

Gulyás Péter Salamon 7.c Lukácsiné Soós Szilvia
19.

környezet

Izmendi Zselyke 1.b Acsay Judit
Atlétika verseny 2. András-Dóra Zsófia 7.b

Balázs Fanni 7.c

Barta Beatrix 8.b

Györkös Nikolett 8.c

Szabó Krisztina 8.c

Kun Vivien 7.b

Liptákné Gönczi Borbála

Hund Rajmund

3. Rák Bence 7.b

Borsos Máté 7.b

Ujhelyi-Szekrényes Norbert 6.b

Molnár Balázs 8.c

Hund Patrik 8.c

András-Dóra Csaba 7.b

Liptákné Gönczi Borbála

Hund Rajmund

5. Milus Koppány 5.a

Pilter Milán 7.b

Pócs Bálint 7.b

Nikolics Richárd 6.b

Halász Szabolcs 6.b

Németh Ábel 6.b

Liptákné Gönczi Borbála

 

5. Kalászi Veronika 6.a

Balogh Vivien 6.a

Pozsonyi Enikő 5.a

Lukácsi Jázmin 5.a

Nagy Anikó 6.c

Somogyi Rebeka 6.b

Liptákné Gönczi Borbála

Hund Rajmund

Volf Mihály

“Ozirisz földjén” egyiptomi csapatverseny

országos döntő

5. Patyi Alexandra 5.a

Greiner Viktória 5.a

Nagy Tamás 5.a

Kala Lilla 5.a

Galamb Virág 5.a

Fekete Bernadett 5.a

Bárányos Bianka 5.a

Greiner Dániel 5.a

Lukácsi Jázmin 5.a

Lipták Enikő 5.a

Urbánfy Szilvia és Lukácsiné Soós Szilvia
Bendegúz Megyei Tudásbajnokság

matematika

5.

7.

9.

12.

Galambos Gergő 1.b

Sárosi Anna 1.b

Balázs Fanni 7.c

Hegedüs Kenéz 1.b

Acsay Judit

Acsay Judit

Urbánfy Szilvia

Acsay Judit

Bendegúz Megyei Tudásbajnokság

környezet

 

1.

7.

Izmendi Zselyke 1.b

Ákoshegyi Alíz 1.b

Acsay Judit
Bendegúz Megyei Tudásbajnokság

irodalom

1.

5.

Keresztes Dóra 1.b

Stier Olivér 1.b

Acsay Judit
Bendegúz Megyei Tudásbajnokság

anyanyelv

6.

8.

10.

Kovács Miklós Artúr 6.b

Németh Ábel 6.b

Daróci Renáta 7.c

Borsayné Takács Rita

Borsayné Takács Rita

Dancsné Lilla

Bendegúz Megyei Tudásbajnokság

történelem

1.

3.

3.

5.

6.

8.

8.

Gulyás Péter Salamon 7.c

Greiner Dániel 5.a

Varga Emma 7.c

Kovács Bence 8.a

Majos-Marozsán Györgyi 5.a

Károssy Márton 6.a

Kovács Fanni 7.c

Lukácsiné Soós Szilvia
SKUP

Kézilabda

1. Ligeti Sasok Szigeti Katalin
SKUP

Kézilabda

 

3.

Ligeti

Tigrisek

Gáspár Hanna Aletta 3.d

Belhadji Sondous 3.d

Gulyás Bernadett 3.d

Kovács Lora 3.d

Kusztora Bernadett 3.d

Nagy Nikolett 3.d

Tell Tamara 3.d

Tomasek Laura 3.a

Tomcsányi Anett 3.d

Szigeti Katalin
SKUP

Kézilabda

5. Ligeti Oroszlánok Szigeti Katalin
Városi ÖKO-akadályverseny 2.

3.

3.d osztály lányai

3.d osztály fiai

Kovácsné Gombos Andrea
Körzeti Atlétika Verseny 3. Rák Balázs Bence 7.b

Ujhelyi-Szekrényes Norbert 6.b

Molnár Balázs 8.c

Borsos Máté 7.b

Hund Patrik 8.c

András-Dóra Csaba 7.b

Liptákné Gönczi Borbála

Hund Rajmund

Körzeti Atlétika Verseny 5. Milus Koppány 5.a

Pilter Milán 7.b

Pócs Bálint 7.b

Nikolics Richárd 6.b

Halász Szabolcs 6.b

Németh Ábel 6.b

Liptákné Gönczi Borbála
Területi angol nyelvi verseny 2.

13.

14.

Várnai Amina 5.a

Turcsán Dávid 5.a

Bárányos Bianka 5.a

Daróciné Lengyel Melinda

Pergelné Frankovics Ildikó

Csuka Zoltán Versmondó Verseny 1.

2.

Budai Anna 3.b

Ulrich András 1.c

Váli Zsuzsanna

Babiczné Fekete Edit

Tápió-menti népdaléneklési verseny ezüst Török Szofi 3.b Bojt Gertrúd
Pest megyei bajnokság

légpisztoly versenyszám

2. Darabos Donát 5.a
Országos Kodály Zoltán Műveltségi Vetélkedő

II. forduló

2. Kalászi Veronika Lilla 6.a

Csárdi Kamilla 6.a

Varga Abigél 7.b

Bozics Luca 7.a

Stefanic Fanni 8.c

Kovács Brigitta 7.a

Kontra Anna
Városi Szépolvasási Verseny 1.

1.

2.

3.

Keresztes Dóri 1.b

Navracsics Jázmin 4.b

Gaál Eszter 2.b

Kanyó Gergő 3.a

Acsay Judit

Juhász Ágnes

Fazekasné Sivák Rita

Kapinya Mária

Kismatematikusok

tankerületi verseny

1.

1.

6.

Mitták Fanni 2.b

Török Szofi 3.b

Mándy Zsigmond 3.b

Fazekasné Sivák Rita

Váli Zsuzsanna

Váli Zsuzsanna

Varga Tamás Matematika Verseny

Dél-Pest megyei forduló

3.

5.

10.

Pál Dorián 8.a

Varga Abigél 7.b

Babits Bence 8.a

Törökné Demjén Éva
 Prózamondó verseny

Csuka Zoltán Városi Könyvtár

1.

2.

2.

3.

különdíj

 

Lipták Tamás 2.c

Páyer Ágoston 3.c

Navracsics Lili 1.b

Oosterhuis Dorka 3.b

Moravecz Gergő 6.a

 

 

Bárdos Zoltánné

Perluszné Jakubecz Szilvia

Acsay Judit

Váli Zsuzsanna

Lukácsiné Soós Szilvia

 

Serdülők Diákolimpiája 3. Nagy Gergely 8.c
Bendegúz nyelvész

megyei forduló

2.

4.

4.

Kocsis Boldizsár 4.b

Navracsics Jázmin 4.b

Hegedüs Bendegúz 4.b

Juhász Ágnes
Nyelvünkben élünk 1.

1.

2.

3.

Bárányos Bianka 5.a

Vaizer Tamara 3.b

Oosterhuis Dorka 3.b

Mitták Fanni 3.b

Pergelné Frankovics Ildikó

Váli Zsuzsanna

Váli Zsuzsanna

Fazekasné Sivák Rita

 Területi versmondó verseny

Pusztazámor

 1.

2.

2.

3.

Ulrich András 1.c

Molnár Jázmin 3.c

Páyer Ágoston 3.c

Babinszky Sára 3.c

Babiczné Fekete Edit

Perluszné Jakubecz Szilvia

Perluszné Jakubecz Szilvia

Perluszné Jakubecz Szilvia

 Petőfi Sándor Városi Szavalóverseny  1.

3.

Páyer Ágoston 3.c

Babinszky Sára 3.c

Perluszné Jakubecz Szilvia
Zrínyi Matematika Megyei Verseny

csapat

1. Mándy Zsigmond 3.b

Pásztor Adél Blanka 3.b

Török Szofi 3.b

Váli Zsuzsanna
6. Varga Abigél 7.b

Kuzsel Erik 7.a

Ódor Benjámin 7.b

Törökné Demjén Éva
8. Mitták Fanni 2.b

Oosterhuis Ábel 2.b

Jobban Gréta 2.b

Fazekasné Sivák Rita
8. Dóry Vilmos 6.b

Mohácsi Barnabás 6.b

Kovács Miklós 6.b

Paulov Krisztina
 Zrínyi Matematika Megyei Verseny

egyéni

 4.

7.

17.

18.

Mándy Zsigmond 3.b

Török Szofi 3.b

Mitták Fanni 2.b

Kuzsel Erik 7.a

Váli Zsuzsanna

Váli Zsuzsanna

Fazekasné Sivák Rita

Törökné Demjén Éva

Csukás István területi mesemondó verseny 1. Tóth Panna Fanni 1.d

Lipták Tamás Levente 2.c

Varga Nóra 3.b

Csernyákné Tóth Györgyi

Bárdos Zoltánné

Váli Zsuzsanna

2. Navracsics Lili 1.b

Dóry Johanna 2.c

Szlovacsek Lilla 3.b

Acsay Judit

Bárdos Zoltánné

Váli Zsuzsanna

3. Nagy Panka 1.b

Keresztes Dorka 1.b

Ákoshegyi Anna 2.c

Iván Panna Fanni 2.b

Páyer Ágoston 3.c

Acsay Judit

Acsay judit

Bárdos Zoltánné

Fazekasné Rita

Perluszné Szilvi

különdíj Galambos Áron 1.b Acsay Judit
Városi Labdakidobó Verseny 2. Lővey Bendegúz 2.d

Madarász Áron 2.d

Varga István 2.d

Bakonyi Balázs 3.a

Borsi Fanni 3.a

Kónya Gergő 3.a

Pintér Vilmos 3.a

Tomasik Laura 3.a

Belhadji Sondous 3.d

Fülöp Dávid 3.d

Kovács Lora 3.d

Nagy Nikolett 3.d

Sófalvi Milán 3.d

Tell Tamara 3.d

Tomcsányi Anett 3.d

Nagy Patrik 4.a

Nagy Géza 4.c

Lakatos Jordána 4.c

Kovácsné Gombos Andrea

Kapinya Mária

Bolyai Természettudományos Csapatverseny

regionális

 3. Mándy Zsigmond 3.b

Szabó Domonkos 3.b

Török Szofi 3.b

Varga Nóra 3.b

Bojt Gertrúd
 4. Gerendás Rudolf 4.b

Hegedüs Bendegúz 4.b

Kocsis Boldizsár 4.b

Navrasics Jázmin 4.b

Juhász Ágnes
7. Kun Vivien 7.b

Kállai Kende 7.b

András-Dóra Zsófia 7.b

Varga Abigél 7.b

Hajdu Hajnal

Dicsővári Kornélia

7. Babits Bence 8.a

Györkös Nikolett 8.c

Újvári András 8.b

11. Pál Dorián 8.a

Kovács Bence 8.a

Területi Angol Verseny

VMG

4. Tóth Tamás 8.c Pergelné Frankovics Ildikó
Bolyai magyar csapatverseny 5. Oosterhuis Dorka 3.b

Varga Nóra 3.b

Szilágyi Lara 3.b

Vaizer Tamara 3.b

Váli Zsuzsanna
11. Eőry Dávid 3.b

Nagy Botond 3.b

Révész Karina 3.b

Szlovacsek Lilla 3.b

Kézilabda Diákolimpia

III. korcsoport

 

2. Ódor Benjámin 7.b

Pilter Milán 7.b

Kahán Zsolt 6.c

Halász Szabolcs 6.b

Halmai Balázs 6.b

Nikolics Richárd 6.b

Sömjén Dominik 6.a

Gerebenes Márk 5.a

Nagy Tamás 5.a

Liptákné Gönczi Borbála
Kézilabda Diákolimpia

III. korcsoport

2. Bucsek Boglárka 5.a

Vörös Noémi 5.a

Lukácsi Jázmin 5.a

Lipták Enikő 5.a

Bakos Vivien 6.a

Asztalos Lili 6.a

Jánni Rebeka 6.a

Balogh Vivien 6.a

Somogyi Rebeka 6.b

Nagy Anikó 6.c

Liptákné Gönczi Borbála
Érd Kupa Nemzetközi Verseny 3.

4.

Kovács Dávid 6.a

Balogh András Attila 6.b

Pest Megyei Diákolimpia

50m-es hátúszás

50m-es gyorsúszás

 

1.

3.

Treuer Ádám 3.b
Pest Megyei Tollaslabda Diákolimpia

megyei

2. Szabó Domonkos
Bolyai Kézilabda Torna 1. Asztalos Lili 6.a

Balogh Vivien 6.a

Bucsek Boglárka 5.a

Lipták Enikő 5.a

Lukácsi Jázmin 5.a

Nagy Anikó 6.c

Nagy Zsanett 5.b

Somogyi Rebeka 6.b

Vörös Noémi 5.a

Liptákné Gönczi Borbála
Bolyai Matematikaverseny

tankerületi

1.

1. emelt

5. emelt

5. emelt

5. emelt

6. emelt

6.

6. emelt

7. emelt

7.

8.

8.

9.

9. emelt

10.

 

Gerendás Roland 6.c

Babits Bence 8.a

Kovács Miklós 6.b

Kuzsel Erik 7.a

Pál Dorián 8.a

Molnár Frida 5.b

Dósa Emese 6.c

Ódor Benjámin 7.b

Varga Abigél 7.b

Gábor László 8.b

Kovács Nándor 8.c

Nagy Varjas Balázs 8.b

Fleischman Illés Dániel 4.b

Mohácsi Barnabás 6.b

Bárányos Bianka 5.a

 

Urbánfy Szilvia

Törökné Demjén Éva

Paulov Krisztina

Törökné Demjén Éva

Törökné Demjén Éva

Török Endre

Urbánfy Szilvia

Törökné Demjén Éva

Törökné Demjén Éva

Török Endre

Törökné Demjén Éva

Török Endre

Juhász Ágnes

Paulov Krisztina

Törökné Demjén Éva

 

Mátyás Lovagja Verseny

2. évfolyam

1.

2.

3.

4.

4.

5.

Mitták Fanni 2.b

Oosterhuis Ábel 2.c

Kocsi Koppány 2.b

Gaál Eszter 2.b

Tóth Janka 2.c

Lipták Tamás 2.c

Mátyás Lovagja Verseny

3. évfolyam

1.

2.

3.

4.

5.

Szabó Domonkos 3.b

Török Szofi 3.b

Szilágyi Lara 3.b

Urbán Eszter 3.c

Oosterhuis Dorka 4.b

Mátyás Lovagja Verseny

4. évfolyam

1.

2.

3.

4.

4.

5.

Gerendás Rudolf 4.b

Hegedüs Bendegúz 4.b

Török Emese 4.c

Gaál Anna 4.d

Kocsis Boldizsár 4.b

Bársony Viktor 4.c

Városi Mesemondó Verseny 1. Dóry Johanna 2.c Bárdos Zoltánné
 Tankerületi angol verseny  4.

18.

18.

Tóth Tamás 8.c

Sóti Kata 8.c

Gábor László 8.b

 Pergelné Frankovics Ildikó
Simonyi Helyesírási Verseny

iskolai

1.

2.

3.

3.

4.

5.

Bárányos Bianka 5.a

Galamb Virág 5.a

Lipták Enikő 5.a

Kala Lilla 5.a

Herman Fanni 5.c

Rábl Vivien 5.b

1.

2.

3.

3.

Dósa Emese 6.c

Luterán Levente 6.a

Nagy Anikó 6.c

Magyar Tünde 6.a

1.

2.

2.

3.

Varga Abigél 7.b

Bozics Luca 7.a

Daróci Renáta 7.c

Kovács Brigitta 7.a

1.

1.

2.

3.

Gábor László 8.b

Kovács Bence 8.a

Kovács Nándor 8.c

Tóth Tamás 8.c

Területi rajzverseny 1.

1.

2.

3.

3.

különdíj

különdíj

Ring Noémi 8.b

Kovács Miklós 6.b

Gerendás Roland 6.c

Mocsel Réka 6.b

Vörös Noémi 5.a

Bócsa Hilda 7.c

Bárányos Bianka 5.a

Boros Péter
Területi rajzverseny

 

1.

2.

3.

különdíj

különdíj

Ament Zsófia 3.c

Rák Botond 4.d

Nagy Csenge 3.c

Rideg Levente 4.b

Török Szofi 3.b

Marcali Kiss Rita

Perluszné Jakubecz Szilvia

Egészséges életmód

városi csapatverseny

3. Sóti Kata 8.c

Köböl Anna 8.c

Györkös Nikolett 8.c

Baráth Barbara 8.c

Riebelné Matécz Mária
 VMG verseny

matematika

 1.

9.

Babits Bence 8.a

Pál Dorián 8.a

Törökné Demjén Éva

Hajdu Hajnal

Paulov Krisztina

VMG verseny

biológia

3. Újvári András 8.b Dicsővári Kornélia
14. Györkös Nikolett 8.c
VMG verseny

kémia

4. Nagy-Varjas Balázs 8.b Dicsővári Kornélia

Hajdu Hajnal

8. Babits Bence 8.a Hajdu Hajnal
VMG verseny

történelem

1. Kovács Bence 8.a Lukácsiné Soós Szilvia
6. Szabó Krisztina 8.c dr. Tóthné Sasvári Judit
12. Darabos Ábel 8.c
15. Biszun Konrád 8.b
16. Tóth Tamás 8.c
 “Az állatok világnapja” városi rajzverseny 1. Ring Noémi 8.b Boros Péter
1. Juhász Friderika 2.a Marcali-Kiss Rita
különdíj Sáling Liza 2.a Marcali-Kiss Rita
2. Szlovacsek Lilla 3.b Váli Zsuzsanna
3. Gáspár Hanna Aletta 3.d Dózsa Veronika
különdíj Ament Zsófia 3.c Perluszné J. Szilvia
 Bolyai Megyei Matematika Verseny   7. Mándy Zsigmond 3.b

Szabó Domokos 3.b

Török Szofi 3.b

Vaizer Zamara 3.b

Váli Zsuzsanna
8. Varga Abigél 7.b

Kuzsel Erik 7.a

Ódor Benjámin 7.b

Tóth Bálint 7.b

Törökné Demjén Éva
11. Pásztor Adél Blanka 3.b

Révész Alícia 3.b

Varga Nóra  3.b

Treuer Ádám 3.b

Váli Zsuzsanna
11. Mohácsi Barnabás 6.b

Halász Szabolcs 6.b

Kertész Balázs 6.b

Kovács Miklós 6.b

Paulov Krisztina
17. Gaál Anna 4.d

Kovács Ádám 4.d

Rozgonyi Sára 4.d

Serflek Levedi 4.d

Bencsik Barbara
17. Fekete Bernadett 5.a

Bárányos Bianka 5.a

Greiner Viktória 5.a

Bársony Nelli 5.a

Törökné Demjén Éva
18. Babits Bence 8.a

Nagy Márk 8.a

Pál Dorián 8.a

Villás Laura 8.a

Törökné Demjén Éva
19. Dósa Emese 6.c

Gárdos András 6.c

Gerendás Roland 6.c

Urbánfy Szilvia
 Városi rajzverseny

Csuka Zoltán Könyvtár

különdíj  Gábor 1.b  Acsay Judit
Közelgő események
  1. Osztályozó vizsgák

    június 10 08:00 - június 13 17:00
  2. Osztályozó értekezlet

    június 17 08:00 - június 19 17:00
  3. Utolsó tanítási nap ballagás 11 órától

    június 21 08:00 - 17:00
  4. Tanévzáró ünnepély

    június 28 08:00 - 17:00