2030 Érd,

Diósdi út 95-99.

2030 Érd,

Túr utca 5-7.

+36 23 375-592

ligeti.erd@gmail.com

+36 23 375-230

ligetitur.erd@gmail.com

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Pedagógusaink névsora

2022 - 2023-es tanév

Szijártóné Somogyi Mónika – intézményvezető, szakvizsgázott pedagógus
Kizmus Beatrix – intézményvezető-helyettes
Kissné Szabó Gabriella – intézményvezető-helyettes
Ácsné Gyarmati Nóra – osztályfőnök 6. b
Babiczné Fekete Edit – osztályfőnök 3.c
Bereczky Andrea – osztályfőnök 2.d
Bárdos Zoltánné – munkaközösség-vezető, osztályfőnök 4.c
Bécsi Ágnes – munkaközösség-vezető, 1. napközis csoport
Bojt Gertrúd – 2. napközis csoport
Borbás Gabriella – 3. napközis csoport
Borsayné Takács Rita – munkaközösség-vezető, osztályfőnök 8.a
Csernyákné Tóth Györgyi – nyugdíjas tanító
Dancs Ferencné – tanár
Dózsa Veronika – osztályfőnök 2.c
Faják Marianna – osztályfőnök 6.c
Fazekasné Sivák Rita – osztályfőnök 4.c
Csernyák Andrea – osztályfőnök  1.d
Gáspár Gotthárd – 6. napközis csoport
Gyurkovics Anikó – osztályfőnök 4.d
Habosné Laffer Anikó – 5. napközis csoport
Hajdu Hajnal – munkaközösség-vezető, Közalkalmazotti Tanács elnök, osztályfőnök 5.b
Harmatné Petrus Márta – tanár
Hegelsberger Edit – gyógypedagógus, gyermekvédelmi felelős
Horváth Andrea – osztályfőnök 3.d
Hund Rajmund – tanár
Hujber Szilvia – napközis csoport 15.
Juhász Ágnes – osztályfőnök 2.b
Kapinya Mária – nyugdíjas tanító
Kerényi Katalin – osztályfőnök 7.b
Kiss Lászlóné – óraadó
Kiss-Pál Attila – osztályfőnök 5.c
Klinkó Márk Károlyné – napközis csoport 26.
Kontra Anna (felsős DÖK segítő pedagógus)
Lászlóffy Orsolya – Napközis csoport 11. csoport
Lengyel Melinda – osztályfőnök 6.a
Lipcsey Krisztina (gyesen)
Liptákné Gönczi Borbála – tanár
Maczelka Mónika – gyógypedagógus, fejlesztőpedagógus
Soós Szilvia – munkaközösség-vezető, osztályfőnök 8.b
Marcali-Kiss Rita – nyugdíjas tanító
Mészáros Viktória – osztályfőnök 1.b
Molnárné Gyurkovics Hajnalka – osztályfőnök 4.a
Martinovich Réka – tanár
Morgos László – tanár
Orbán Veronika – napközis csoport 6. csoport
Pergelné Frankovics Ildikó – osztályfőnök 7.a
Perluszné Jakubecz Szilvia – munkaközösség-vezető, osztályfőnök 1.c
Rácz Szabó Irén – osztályfőnök 2.a
Riebelné Matécz Mária (fejlesztőpedagógus – óraadó)
Soós András Attila – tanár
Staub Tünde – tanár
Sükösd Erzsébet – osztályfőnök 3.a
Sümeghy Oszkár Péterné – tanár
Szabó Ildikó – tanár
Szűcs Éva – tanító, könyvtáros
Tillingerné Sebe Ágnes – osztályfőnök 5.a
Toman Ilona – logopédus
Tóth Tiborné – osztályfőnök 1.a, alsós DÖK segítő pedagógus
Törökné Molnár Gabriella – tanító, tanár
Urbánfy Szilvia – gyógytestnevelő, tanár
Váli Zsuzsanna – fejlesztő pedagógus
Virághné Varga Hedvig – osztályfőnök 3.b
Volf Mihály – munkaközösség-vezető, osztályfőnök 8.c
Zöldiné Szilasi Szabina  – napközis csoport 14. csoport

Nevelő-oktató munkát közvetlenül segítő munkatársak (NOKS):

  • iskolatitkár: Gergelyné Péter Katalin (Túr utca), Zolnay Beatrix (Diósdi út),
  • pedagógiai, gyógypedagógiai asszisztens: Bános Beatrix, Dancs Lilla, Kusztora Enikő, Lajosiné Végvári Ágnes, Szabó Lászlóné, Kertészné Kozma Katalin
  • könyvtáros tanár/tanító: Kontra Anna Mária (felső tagozat), Horváth Andrea, Szűcs Éva (alsó tagozat)