2030 Érd,

Diósdi út 95-99.

2030 Érd,

Túr utca 5-7.

+36 23 375-592

ligeti.erd@gmail.com

+36 23 375-230

ligetitur.erd@gmail.com

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Pedagógusaink névsora

2023 - 2024-es tanév

Szijártóné Somogyi Mónikaigazgató, szakvizsgázott mesterpedagógus
Kissné Szabó Gabriella alsós és általános igazgató-helyettes
Kizmus Beatrix felsős igazgatóhelyettes
Ácsné Gyarmati Nóra osztályfőnök 7. b
Babiczné Fekete Edit óraadó
Bárdos Zoltánnémunkaközösség-vezető, osztályfőnök 1.c
Bécsi Ágnes munkaközösség-vezető, 5. napközis csoport
Bereczky Andreaosztályfőnök 3.d
Bojt Gertrúd13. napközis csoport
Borbás Gabriella7. napközis csoport
Borsayné Takács Ritamunkaközösség-vezető, osztályfőnök 5.a
Csernyák Andreaosztályfőnök  2.d
Csernyákné Tóth Györgyiosztályfőnök 4.d
Fazekasné Sivák Ritaosztályfőnök 1.b
Fitaláné Horváth Ágnesnapközis csoport 4.
Gáspár Gotthárd14. napközis csoport
Gyurkovics Anikóosztályfőnök 1.d
Habosné Laffer Anikó9 . napközis csoport
Hajdu Hajnalmunkaközösség-vezető, Közalkalmazotti Tanács elnök, osztályfőnök 6.b
Hegelsberger Edit gyógypedagógus, gyermekvédelmi felelős
Horváth Andrea16.napközis csoport
Hujber Szilvia7. napközis csoport .
Hund Rajmundtanár, osztályfőnök 8.c
Juhász Ágnesosztályfőnök 3.b
Kapinya Mária osztályfőnök 4.a tanító
Kerényi Katalinosztályfőnök 8.b
Kiss Lászlóné óraadó
Kiss-Pál Attilaosztályfőnök 6.c
Kovácsné Gombos Andrea osztályfőnök 3.a
Lászlóffy Orsolyaosztályfőnök, 4.c
Lengyel Melindaosztályfőnök 7.a
Lipcsey Krisztina (gyesen)
Liptákné Gönczi Borbálatanár
Maczelka Mónikagyógypedagógus, fejlesztőpedagógus
Martinovich Rékatanár
Mészáros Viktóriaosztályfőnök 2.b
Molnárné Gyurkovics Hajnalkaosztályfőnök 1.a
Morgos Lászlótanár
Orbán Veronikanapközis csoport 6. csoport
Pápai Veronikaosztályfőnök 3.c
Pergelné Frankovics Ildikóosztályfőnök 8.a
Perluszné Jakubecz Szilviamunkaközösség-vezető, osztályfőnök 2.c
Riebelné Matécz Mária (fejlesztőpedagógus – óraadó)
Soós Szilviamunkaközösség-vezető, osztályfőnök 5.b
Staub Tündetanár
Sümeghy Oszkár Péternétanár
Szabó Bernadett Brigittatanár
Szűcs Évatanító, könyvtáros
Tillingerné Sebe Ágnesosztályfőnök 6.a
Toman Ilona logopédus
Tóth Tiborné osztályfőnök 2.a, alsós DÖK segítő pedagógus
Törökné Molnár Gabriellatanító, tanár
Urbánfy Szilviaosztályfőnök 7.c
Váli Zsuzsanna fejlesztő pedagógus
Virághné Varga Hedvig osztályfőnök 4.b
Volf Mihálymunkaközösség-vezető
Nevelő-oktató munkát közvetlenül segítő munkatársak (NOKS):
iskolatitkár: Gergelyné Péter Katalin (Túr utca), Zolnay Beatrix (Diósdi út),
pedagógiai, gyógypedagógiai asszisztens: Dancs Lilla, Lajosiné Végvári Ágnes, Szabó Lászlóné, Kertészné Kozma Katalin
könyvtáros tanár/tanító:  Horváth Andrea, Szűcs Éva
Közelgő események
  1. Osztályozó vizsgák

    június 10 08:00 - június 13 17:00
  2. Osztályozó értekezlet

    június 17 08:00 - június 19 17:00
  3. Utolsó tanítási nap ballagás 11 órától

    június 21 08:00 - 17:00
  4. Tanévzáró ünnepély

    június 28 08:00 - 17:00