2030 Érd,

Diósdi út 95-99.

2030 Érd,

Túr utca 5-7.

+36 23 375-592

ligeti.erd@gmail.com

+36 23 375-230

ligetitur.erd@gmail.com

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Büszkeségeink

Büszkeségeink 2022/2023 tanév

 

Verseny Helyezés Név Osztály
Katyika meg Matyika mesemondó verseny különdíj Forrai Laura 1.c 1.c
Területi rajzpályázat TESCO 1. Szabó Nóra 1.c
Zrínyi megyei fordulóra bekerültek Amtman Klaudia Zoé
Boros Gergő Jenő
Dávid Boldizsár
Fekete Márton Bence
Gyárfás István
Teplány Noel
2.c
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 4. György Sámuel
Harkai Kolos
Logodi Noé
Nagy Léna
3.c
Bolyai Magyar Nyelvi Csapatverseny megyei 2. Kövesdi Emma
Kujbus Réka
Jakab-Aponyi Borka
Pásztor Violetta
3.c
Bolyai matematika csapatversenyen megyei 9. 4.b
Bolyai matematika csapatversenyen megyei 8.9. 4.b
Bolyai természettudományi csapatverseny megyei 35. 4.b
Zrínyi matematika verseny Makai Enikő 4.b
Zrínyi matematika verseny megyeibe bejutott Simon Áron 4.c
Zrínyi matematika verseny az iskolai fordulón 1. Kis Rúben 4.d
Bolyai matematika csapatverseny 21. hely Nagy Zsófia
Berkesi Nadin
Zsömle Kata
Kujbus Bianka
5. osztály
Bolyai matematika csapatverseny 36. hely Lóki Noel
Dizseri Brúnó
Izmendi Lukács
Szelei Mihály
5. osztály
Bolyai matematika csapatverseny 37. hely Rieger Alexander
Lőrincz Botond
Szécsi Péter
Racz Antonió
6. osztály
Bolyai matematika csapatverseny 10. hely Szabados Bence
Lőrincz Zsombor
8. osztály
Bolyai matematika csapatverseny 38. hely Erdei Dániel
Székács Martin
Fleischman Lázár
Bubla Nándo
8. osztály
Bolyai Tankerületi Matematika verseny 5.hely Véber Maja 5. osztály sima
matemetika
Bolyai Tankerületi Matematika verseny 5.hely Kujbus Bianka 5. osztály emelt
matemetika
Bolyai Tankerületi Matematika verseny 3.hely Rácz Antonió 6. o emelt
Bolyai Tankerületi Matematika verseny 5.hely Szécsi Péter 6. o emelt
Biológia VMG versenye 2.hely Óvári Zsófia 8.osztály
Biológia VMG versenye 4.hely Tóth Janka 8.osztály
Fizika VMG versenye 9. hely Madarász Áron 8.osztály
Bolyai természettudományos csapatverseny Pest megyei döntője 13.hely Dul Bálint
Dózsa Boldizsár
Dizseri Brúnó
Szelei Mihály
5. b
Bolyai természettudományos csapatverseny Pest megyei döntője 16.hely Flórik Vivien
Kujbus Bianka
Nagy Zsófia
Berkesi Nadin
5. b
Bolyai természettudományos csapatverseny Pest megyei döntője 9.hely Gerzanics Csenge Kincső
Jakab Sára
Méhn Zorka Olívia
Pénzes Luca
7. évfolyam
Bolyai természettudományos csapatverseny Pest megyei döntője 26.hely Szabad Gergely
Nagy Balázs
Páyer Barnabás Kovács Csaba
7. évfolyam
Közelgő események
  1. HATÁRTALANUL (7. évfolyam)

    május 20 08:00 - május 27 17:00
  2. 4. évf. mérések szövegértés, nyelvtan, matematika

    május 27 08:00 - 17:00
  3. Osztálykirándulások

    június 3 08:00 - június 7 17:00
  4. Nemzeti Összetartozás Napja

    június 4 08:00 - 17:00
  5. Év végi DÖK gyűlés

    június 7 08:00 - 17:00