2030 Érd,

Diósdi út 95-99.

2030 Érd,

Túr utca 5-7.

+36 23 375-592

ligeti.erd@gmail.com

+36 23 375-230

ligetitur.erd@gmail.com

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

The child has one intuitive aim: self development

Büszkeségeink 2014/2015 tanév

Verseny Helyezés Név Felkészítő tanárok
Elsősegélynyújtás Verseny

területi

4. Babits Boglárka 8.b

Béres Antónia 8.b

Erdei Bernadett 8.b

Kiss Martin 8.b

Erdélyi Zsombor 8.c

Riebelné Matécz Mária
Egészséges Életmód

területi

1. Béres Antónia 8.b

Vass Andor 8.b

Tamás Patrik 8.b

Babits Boglárka 8.b

Riebelné Matécz Mária
Országos Bendegúz Történelem Verseny (Szeged) 9. Kovács Bence 6.a Lukácsiné Soós Szilvia
Megyei Bendegúz

Matematika Verseny

6.

7.

Körtvélyesi Dávid 7.a

Balázs Fanni 5.c

Urbánfy Szilvia
Megyei Bendegúz

Természetismeret Verseny

4. Varga Emma 5.c Dicsővári Kornélia
Megyei Bendegúz

Irodalom Verseny

10. Rák Bence 5.b Lukácsiné Soós Szilvia
Megyei Bendegúz

Történelem Verseny

1.

5.

7.

9.

9.

10.

11.

Kovács Bence 6.a

Babits Bence 6.a

Gáspár Richárd 7.a

Körtvélyesi Dávid 7.a

Varga Emma 5.c

Nagy Dóra 5.c

Miklós Orsolya 7.a

Lukácsiné Soós Szilvia
Megyei Bendegúz

Anyanyelvi Verseny

8.

11.

Balázs Fanni 5.c

Daróci Renáta 5.c

Dancs Ferencné Lilla
Mozaik Országos Tanulmányi Verseny 12. környezetismeret

14. általános műveltség

Grünfelder Fruzsina 2.d Bencsik Barbara
Magyar Földrajzi múzeum versenye

Helyben, hely benn

3.

7.

Mészáros Márton, Kovács Nándor, Darabos Ábel

Ring Noémi, Nagy Varjas Balázs, Varga Maya

Sasvári Judit
Országos Logika Verseny 6.

12.

18.

Török Szofi 1.b

Révész Alícia 1.b

Vaizer Tamara 1.b

Váli Zsuzsanna
Birkózás Diákolimpia 3. Nagy Gergely 6.c
 Városi Szépolvasási Verseny 1.

2.

3.

3.

Nagy Ádám 4.c

Bóna Mihály 1.c

Turbucz Léna 3.c

Dósa Emese 4.d

Bárdos Zoltánné

Perluszné J. Szilvia

Babiczné Fekete Edit

Kissné Szabó Gabriella

Lovakkal szép az élet

Országos Rajzverseny

1.

különdíj

Csenki Eszter 7.b

Derda Bence 7.c

Boros Péter
Tankerületi Angol Verseny 4.

7.

Kovács Nándor 6.c

Tóth Tamás 6.c

Pergelné Frankovics Ildikó
Országos Történelem Verseny

(A legjobb 24 döntje Szombathelyen)

18. Farkasfalvi-Ugron Ambrus 8.c dr. Tóthné Sasvári Judit
Lovakkal szép az élet rajzverseny 2. Keul Johanna  3.d Csernyákné Tóth Györgyi
Országos Honismereti Verseny

megyei

6. Darabos Ábel 6.c Bános Beatrix
Versmondó Verseny (könyvtár) 3. Varga Emma 5.c
Bolyai Természettudományos Csapatverseny

országos

3. Svingor Mihály 4.c

Virág Ádám 4.c

Rozgonyi Mátyás 4.c

Nagy Ádám 4.c

Bárdos Zoltánné Ilike
Magyar Anyanyelvi Csapatverseny 1. Kiss Gabriella 8.d

Németh Noémi 8.b

Csősz Dóra 7.c

Sömjén Klaudia 7.a

Borsayné Takács Rita

Dancsné Lilla

Nyelvünkben élünk

(Teleki)

2.

5.

Nagy Alexandra 5.a

Tóth Tamás 6.c

Borsayné Takács Rita

Nagy Éva

Bolyai Természettudományos Csapatverseny 1. Nagy Ádám

Svingor Mihály

Virág Ádám

4.c osztály Csiperkék csapata

Bárdos Zoltánné Ili
Bolyai Természettudományos Csapatverseny 7. Rozgonyi Mátyás

Szántó Dániel

Dóry Vilmos

Bárdos Zoltánné Ili
Könyvismereti Vetélkedő Sóskút 2. Babits Boglárka 8.b

Németh Noémi 8.b

Kisfaludy Kinga 8.b

Kiss Gabriella 8.d

Borsayné Takács Rita
Zrínyi Országos Matematika Verseny

megyei forduló

11.

(A legjobb érdi iskola 42. VMG 61. hely)

Kovács Nándor 6.c Törökné Demjén Éva
Zrínyi Matematika Verseny 18. Borka János 3.c Szűcs Éva
Prózamondó Verseny 3. Darabos Ábel 6.c Nagy Éva Lujza
Batthyány Komplex Történelem Verseny 4. Csősz Dóra 7.c

Sternák Réka 7.c

Németh Dávid 7.c

Várnai Dominik 7.c

Sasvári Judit
Területi Angol Verseny 1. Luterán Levente 4.b

Mohácsi Barnabás 4.d

Gerendás Roland 4.d

Nagy Ádám 4.c

Babiczné Fekete Edit

Habosné Laffer Anikó

Területi Német Verseny 1. Marczell Liliána 4.c

Szántó Dániel 4.c

Tihanyi Szonja 4.c

Kovács Dávid 4.a

Kissné Szabó Gabriella
Tankerületi Matematika Verseny 1. Kis Nóra Anna 3.c Szűcs Éva
Masters Kupa duó 1. Daróczi Renáta-Balázs Fanni 5.c
Országos Történelmi Verseny Pest megyei forduló 1.

11.

Farkasfalvi-Ugron Ambrus 8.c

Keskeny Alexandra 7.c

Dr. Tóthné Sasvári Judit
Vörösmarty Mihály Gimnázium

biológia verseny

1. Kiss Gabriella 8.d Dicsővári Kornélia
Területi Mesemondó Verseny

1. évfolyam

1.

2.

3.

különdíj

Nagy Zsófia

Varga Nóra

Babinszky Sára

Török Szofi

Váli Zsuzsa

Váli Zsuzsa

Perluszné Jakubecz Szilvia

Váli Zsuzsa

Területi Mesemondó Verseny

2. évfolyam

1.

3.

Bársony Viktor

Kocsis Boldizsár

Sándor Ibolya

Juhász Ágnes

Területi Mesemondó Verseny

3. évfolyam

3.

különdíj

különdíj

Kernács Kinga

Egei Milán

Micskó Angéla

Acsay Judit
Területi Mesemondó Verseny

4. évfolyam

1.

2.

3.

Svingor Mátyás

Dósa Emese

Gyulai Fanni

Bárdos Zoltánné Ili

Kissné Szabó Gabriella

Kissné Szabó Gabriella

Vörösmarty Mihály Gimnázium angol verseny 1. Veit Máté 8.c Pergelné Frankovics Ildikó
Petőfi Szavalóverseny (Kőrösi) 3. Kisfaludy Fanni 8.c Lukácsiné Soós Szilvia
Angol nyelvi csapatverseny (Tárnok) 1. Marcali-Kiss Bálint 5.b

Tóth Bálint 5.b

Nagy Alexandra 5.a

Daróci Renáta 5.c

Pergelné Frankovics Ildikó

Habosné Laffer Anikó

Kovácsné Viktória

Bolyai Körzeti Matematikaverseny

8. évfolyam

7.

8.

Somogyi Máté 8.b

Erdélyi Zsombor 8.c

Paulov Krisztina

Urbánfy Szilvia

Bolyai Körzeti Matematikaverseny

7. évfolyam

7.

9.

Treszkai Kinga 7.a

Balajthy Bálint 7.c

Paulov Krisztina

Török Endre

Bolyai Körzeti Matematikaverseny

6. évfolyam

1.

5.

6.

7.

8.

Babits Bence 6.a

Gábor László 6.b

Pál Dorián 6.a

Kovács Bence 6.a

Villás Laura 6.a

Törökné Demjén Éva

Török Endre

Törökné Demjén Éva

Törökné Demjén Éva

Törökné Demjén Éva

Bolyai Körzeti Matematikaverseny

5. évfolyam

2.

5.

5.

9.

10.

Varga Abigél 5.b

Ben Selma Petra 5.a

Nagy Alexandra 5.a

Balázs Fanni 5.c

Kuzsel Erik 5.a

Törökné Demjén Éva

Törökné Demjén Éva

Kiss-Pál Attila

Urbánfy Szilvia

Törökné Demjén Éva

Bolyai Körzeti Matemaitkaverseny

4. évolyam

1.

4.

Nagy Ádám 4.c

Gerendás Roland 4.d

Bárdosné Ili

Kissné Szabó Gabriella

Mátyás Lovagja Tanulmányi Verseny

2. évfolyam

1.

2.

3.

4.

5.

Gaál Anna 2.d

Gerendás Rudolf 2.b

Hegedűs Bendegúz 2.b

Rozgonyi Sára 2.d

Nagy Géza László 2.c

Bencsik Barbara

Juhász Ágnes

Juhász Ágnes

Bencsik Barbara

Sándor Ibolya

Mátyás Lovagja Tanulmányi Verseny

3. évfolyam

1.

2.

3.

4.

5.

Kis Nóra Anna 3.c

Galamb Virág Eperke 3.a

Koma Bálint 3.d

Bekárisz Alexandrosz 3.c

Bárányos Bianka 3.b

Babiczné Fekete Edit

Németh Klaudia

Csernyákné Györgyi

Babiczné Fekete Edit

Acsay Judit

Mátyás Lovagja Tanulmányi Verseny

4.évfolyam

1.

2.

3.

4.

5.

Gerendás Roland 4.d

Dósa Emese 4.d

Nagy Ádám 4.c

Szántó Dániel 4.c

Svingor Mihály 4.c

Kissné Szabó Gabriella

Kissné Szabó Gabriella

Bárdosné Ili

Bárdosné Ili

Bárdosné Ili

Mesemondó Verseny

(Csuka Zoltán Könyvtár)

1.

2.

2.

3.

Nagy Zsófia 1.b

Bársony Viktor 2.c

Svingor Mihály 4.c

Micskó Angéla 3.b

Váli Zsuzsanna

Sándor Ibolya

Bárdosné Ili

Acsay Judit

Vörösmarty Mihály Gimnázium versenye biológia 1.

történelem 7.

kémia 7.

matek-fizika 9.

Kiss Gabriella 8.d

Kocsis Dominik Sándor 8.c

Balázs Bence 8.d

Erdélyi Zsombor 8.c

Dicsővári Kornélia

Lukácsiné Soós Szilvia

 

Urbánfy Szilvia és Hajdu Hajnal

Katyika Matyika Országos Mesemondó Verseny 1.

 

2.

különdíj

Bársony Viktor 2.o.

 

Svingor Mihály 4.c

Moravecz Gergő 4.c

Sándor Ibolya

 

 

Bárdos Zoltánné Ili

Rajzverseny (Az állatok világnapja alkalmából) 1.

3.

Gáspár Hanna Aletta

Kovács Lora Regina

Kovácsné Gombos Andrea

Dózsa Veronika

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

megyei

2.  Lipták Enikő Kata 3.b
Lukácsi Jázmin 3.b
Pietraskó Nikol Anna 3.b
Bettenbuk Merse 3.b
Acsay Judit
Táncverseny nemzetközi 1. Korpás Petra 5.c

Kovács Kornél

Masters SE
Bolyai Matematika Csapatverseny

megyei

17. Kohut Kamilla 3.b

Lipták Enikő 3.b

Lukácsi Jázmin 3.b

Jádi Levente 3.b

Acsay Judit
 Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

megyei

 5. Kiss Gabriella 8.d
Németh Noémi 8.b
Sándor Szabolcs 8.b
Tamás Patrik  8.b
Borsayné Takács Rita
Bolyai Matematika Csapatverseny

megyei

5. Kardos Benedek 4.b

Luterán Levente 4.b

Kovács Domonkos 4.b

Somogyi Rebeka 4.b

Fazekasné Sivák Rita
Bolyai Matematika Csapatverseny

megyei

8. Villás Laura 6.a

Pál Dorián 6.a

Babits Bence 6.a

Kovács Bence 6.a

Törökné Demjén Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny

megyei

9. Ben Selma Petra 5.a

Varga Abigél 5.b

Bucsek Bence 5.b

András-Dóra Zsófia 5.b

Törökné Demjén Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny

megyei

14. Benedek Zsolt 7.b

Domján Sándor 7.a

Körtvélyesi Dávid 7.a

Polyvianov Dániel 7.b

Urbánfy Szilvia
Bolyai Matematika Csapatverseny

megyei

15. Halmai Szilárd 8.b

Somogyi Máté 8.b

Dobi Richárd 8.b

Paulov Krisztina
Tankerületi Rajzverseny 1.  

 

Gerendás Roland 4.o.

Csenki Eszter 7.b

 

 

Tankerületi Rajzverseny 3. Kalászi Lilla 4.o.

Bükki Eszter 5.a

Ring Noémi 6.a

Tankerületi Rajzverseny különdíj Balogh Éva

Kovács Miklós

 

Közelgő események
  1. HATÁRTALANUL (7. évfolyam)

    május 20 08:00 - május 27 17:00
  2. 4. évf. mérések szövegértés, nyelvtan, matematika

    május 27 08:00 - 17:00
  3. Osztálykirándulások

    június 3 08:00 - június 7 17:00
  4. Nemzeti Összetartozás Napja

    június 4 08:00 - 17:00
  5. Év végi DÖK gyűlés

    június 7 08:00 - 17:00