2030 Érd,

Diósdi út 95-99.

2030 Érd,

Túr utca 5-7.

+36 23 375-592

ligeti.erd@gmail.com

+36 23 375-230

ligetitur.erd@gmail.com

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

The child has one intuitive aim: self development

COVID – 19 jelentés

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy a felső tagozaton ma délutánra egy tanulónak pozitív teszteredménye lett. Ezért a 6.a osztály hétfőn jelen lévő tanulói és az őket tanító pedagógusok szoros kontaktnak minősülnek. Hatósági karanténba kerülnek 10 napra, ellenőrzést kaphatnak. Mivel a helyettesítés nem megoldható, a felső tagozat minden osztályának digitális oktatást kértem 2021. március 3-tól 12-ig terjedő időszakra.
Az étkezést lemondjuk.

Megértésüket, segítő közreműködésüket köszönöm.

Érd, 2021.03.02. Vargáné Balogh Erika intézményvezető

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy iskolánk egyik alsós tanulójának péntek délutánra igazolt pozitív PCR teszteredménye lett. Az ÁNTSZ szoros kontaktként határozza meg azokat a 2.a osztályos tanulókat, akik 2021.02.23-24-én iskolában voltak, valamint az osztályfőnököt helyettesítő pedagógusokat és a napközis tanítót. A karantén ideje alatt a hatóság ellenőrzése várható a családoknál. Ha megkapjuk a hivatalos határozatokat, továbbítjuk.

Mivel iskolánkban az alsó tagozatosok közül sok gyermek és több pedagógus is betegen volt otthon az utóbbi napokban, ezért ezt az újabb helyzetet nem tudjuk a szokásos módon kezelni, nem tudjuk a helyettesítést biztosítani. Ezért 2021.03.01. naptól digitális oktatást kértünk legalább egy hétre. A pontos időtartamról a KRÉTA felületén küldünk üzenetet, amint megkapjuk az engedélyező határozatot.

Együttműködésüket, megértésüket köszönjük.

Érd, 2021.03.01.
Vargáné Balogh Erika intézményvezető

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy a 4.b osztály egyik tanulójával kapcsolatban a mai napon pozitív COVID teszteredményről kaptunk bejelentést. Mivel a gyermek iskolába járt a tesztelés előtti napokban, ezért az osztály és a pedagógusaik szoros kontaktok. Az ÁNTSZ megkapta a névsort, határozatot fog hozni a hatósági karanténról. Az otthon tartózkodást a rendőrség is ellenőrizni fogja. A 4.b osztálynak megkértük 2021.02.16-ra a rendkívüli szünetet és az azt követő napokra a digitális oktatást, így iskolai mulasztásuk nem lesz. Amint megkapjuk a határozatokat, tájékoztatjuk Önöket. Az ebédet mindenkinek lemondtuk.
Együttműködésüket, megértésüket köszönjük.

Érd, 2021.02.15. Vargáné Balogh Erika intézményvezető

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy iskolánk 1.c osztálya és az elsős Meixner-csoportba járók egy gyermek pozitív tesztjét követően szoros kontakttá váltak a pedagógusaikkal együtt.
Az ÁNTSZ karantént rendelt el 2021.02.21. éjfélig. Az érintetteknek 2021.02.12. napra rendkívüli szünetet írt elő a hivatal, 2021.02.15-19. között pedig digitális oktatás valósul meg.

Érd, 2021.02.15. Vargáné Balogh Erika intézményvezető

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy iskolánk egyik felsős pedagógusának a mai napon pozitív COVID tesztje lett. Az ÁNTSZ szoros kontaktként határozta meg azokat az osztályokat, melyekkel az utolsó munkanapján találkozott. Ez a következő   osztályokat érinti:  7.A,  6.C,  5.B.

Ezért 2021. január 21-től 10 napig karantént rendel el a hatóság, az otthon tartózkodást a rendőrség is ellenőrizni fogja. Kérem, figyeljenek a szigorú szabályozásra! Az iskolában e három osztálynak digitális oktatást kértünk, melynek részleteiről az osztályfőnökök tájékoztatják majd Önöket.
A tanulók karantén határozatát a hatóság az iskolába fogja elküldeni, szükség esetén, kérésre továbbítani fogjuk a családoknak.

Iskolás testvérek, ha tünetmentesek a szoros kontakt kontaktjaként, akkor járhatnak iskolába.

Együttműködésüket, megértésüket köszönjük.

 

Érd, 2021.01.20. Vargáné Balogh Erika intézményvezető

Tisztelt Szülők!
Tájékoztatom Önöket, hogy az iskolai dolgozók 2020. november 23-ai tesztelése mindenkinél  negatív volt. A mai, november 30-ai teszteléskor 2 tanító eredménye pozitív lett. Az eredményről a jelentéstételi kötelezettségünknek azonnal eleget tettünk.
Mindkét pedagógus az alsó tagozatosok napközise, akik a szűrés után azonnal hazamentek. Mivel az egyik osztály nem találkozott a tanítóval, ott nem szükséges járványügyi intézkedés. A másik osztállyal a tanító találkozott, ezért a szülőket az osztályfőnök értesítette, a gyerekeket hazavitték. Holnaptól, december 1-től pedig az előírás szerint 10 napig digitális oktatásban vesz részt az osztály.
Érd, 2020. november 30.
Vargáné Balogh Erika intézményvezető
Tisztelt Szülők!
Tájékoztatom Önöket, hogy a mai napi adatok alapján egy tanuló és egy pedagógus koronavírussal fertőzött van iskolánkban. Mindketten karanténban vannak. Emellett néhány tanuló kontaktként szintén otthon tartózkodik. Egyéb intézkedésre nincs szükség.

Öröm, hogy a korábban megbetegedett tanuló és pedagógus már meggyógyult. Mindenki nagyon vigyázzon magára, tartsa be a járványügyi előírásokat!

Érd, 2020. november 12.

Vargáné Balogh Erika  intézményvezető

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy intézményünkben egy igazolt koronavírusos pedagógus van, hatósági karanténba került. Mivel az őszi szünetben nem találkozott a gyerekekkel, felnőttekkel, ezért egyéb intézkedés nem szükséges.

Érd, 2020. november 3.

Vargáné Balogh Erika intézményvezető

Kedves Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy intézményünkben egy igazolt koronavírusos tanuló van. Mivel már több napja nem járt iskolába a tanuló és itt az őszi szünet, a digitális oktatás elrendelése most nem aktuális.

Érd, 2020. október 24.

Vargáné Balogh Erika intézményvezető

Közelgő események
 1. HATÁRTALANUL (7. évfolyam)

  május 20 08:00 - május 27 17:00
 2. 4. évf. mérések szövegértés, nyelvtan, matematika

  május 27 08:00 - 17:00
 3. Osztálykirándulások

  június 3 08:00 - június 7 17:00
 4. Nemzeti Összetartozás Napja

  június 4 08:00 - 17:00
 5. Év végi DÖK gyűlés

  június 7 08:00 - 17:00