2030 Érd,

Diósdi út 95-99.

2030 Érd,

Túr utca 5-7.

+36 23 375-592

ligeti.erd@gmail.com

+36 23 375-230

ligetitur.erd@gmail.com

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

The child has one intuitive aim: self development

BÜSZKESÉGEINK A 2018/2019 tanév

Verseny Helyezés Név Felkészítő tanárok
Bíró András Vers- és Prózamondó Verseny 1.

2.

2.

3.

különdíj

Gábor Anna 3.b

Fremda Lilla 1.b

Szlovacsek Lilla 5.b

Bajnok Kata 1.c

Lipták Dóra 1.b

Acsay Judit

Váli Zsuzsanna

Lukácsiné Soós Szilvia

Perluszné Jakubecz Szilvia

Rajzverseny

(A víz világnapja)

1.

2.

Kocsis Virág 2.b

Hujber Zsombor 2.b

Juhász Ágnes
Városi versmondó verseny

Csuka Zoltán Könyvtár

1.

különdíj

Fremda Lilla 1.b

Nagy Kamilla 2.b

Váli Zsuzsanna

Juhász Ágnes

Atlétika Diákolimpia

megyei

6. Tomcsányi Anett 5.a

Bomba Zsófia 5.a

Kovács Lora 5.a

Gáspár Hanna Anetta 5.a

Ódor Nikolett 5.b

Milus Réka 5.c

Liptákné Gönczi Borbála

Volf Mihály

Mátyás lovagja iskolai verseny

összetett eredmény

2.

3.

4.

5.

5.

Kocsi Liza 2.b

Mitták Zsófia 2.b

Hoffmann Ábel 2.b

Antal Dávid 2.b

Kováts Áron 2.b

Juhász Ágnes
Bendegúz Tudásbajnokság

megyei irodalom

1.

1.

2.

8.

Fremda Lilla 1.b

Keresztes Dóra

Sudár Benjámin

Pákó-Lázár Emese

Váli Zsuzsanna
Bendegúz Tudásbajnokság

megyei környezet

2.

6.

6.

7.

8.

10.

Izmendi Lukács 1.

Kováts Áron 2.b

Krizmájer Márk

Mészáros Márkó 2.b

Hujber Zsombor 2.b

Simon Sára

Juhász Ágnes
Bendegúz Tudásbajnokság 

megyei matematika

10. Lipták Tamás 4.c Bárdos Zoltánné
Bendegúz Tudásbajnokság

megyei anyanyelv

6.

7.

8.

10.

Keresztes Dóra

Mitták Fanni

Nagy Levente 3.c

Juhász Emese

Bendegúz Tudásbajnokság

megyei

matematika

3. Istenes Nimród 2.d Bencsik Barbara
Bendegúz Tudásbajnokság

megyei történelem

2.

8.

10.

10.

Greiner Dániel 7.a

Rák Botond 6.c

Juhász Lili 6.c

Lipták Enikő 7.a

Lukácsiné Soós Szilvia
Bendegúz Tudásbajnokság

megyei anyanyelv

2.

9.

Kovács Miklós 8.b

Kovács Ádám 6.a

Borsayné Takács Rita
Biblia-a világ legolvasottabb könyve 

országos csapatverseny

3. Sebán Mihály Mátyás

Fleischman Illés

Lakatos Jordána Edina

Vusics Krisztián

Kardos Tamás
Zrínyi Ilona Matematikaverseny

országos döntő

25. Istenes Nimród 2.d Bencsik Barbara
Érd Városi Gyermek Rapid Sakkverseny

csapat

1. Bokor Dávid 1.a

Amtman Levente 1.d

Balogh Szófia 1.d

Demjén Szabolcs 1.d

Ihász Bence 1.d

Kiss Inez 1.d

Szilágyi Attila 1.d

Zala Botond 1.d

Balogh Levente 2.d

Istenes Nimród 2.d

Ulrich András 3.b

Nagy Levente 3.c

Pintér Hanna 3.d

Pintér Vilmos 5.b

Vitányi Márk 6.a

Érd Városi Gyermek Rapid Sakkverseny

egyéni

1.

1.

1.

2.

2.

2.

Kiss Inez 1.d

Pintér Hanna 3.d

Nagy Levente 3.c

Balogh Szófia 1.d

Ihász Bence 1.d

Balogh Levente 2.d

Országos Logikaverseny 4.

9.

Nagy Levente 3.c

Béni Zsombor 1.b

Szűcs Éva

Váli Zsuzsanna

Országos Értékszámos egyéni Diákolimpia

sakk

23. Nagy Levente 3.c
Városi Szépolvasás verseny 1.

1.

2.

3.

Fremda Lilla 1.b

Marton-Tímár Lina 4.b

Temesvári Alexandra 3.a

Véber Maja 1.c

Váli Zsuzsanna

Fazekasné Sivák Rita

Harthné Kiss Valéria

Perluszné Jakubecz Szilvia

KÖZÉP Helytörténeti vetélkedő

Földrajzi Múzeum

1.

2.

4.

4.

Szikszai Tamara 6.c

Juhász Lili 6.c

Rozgonyi Sára 6.a

Rák Botond

Lukácsiné Soós Szilvia
Tankerületi Angol Nyelvi Verseny 1.

6.

8.

11.

13.

14.

14.

16.

18.

Nóll-Cséke Szederke 6.a

Balogh Éva 7.a

Kovács Ádám 6.a

Nagy-Ajtai Bulcsú 5.a

Skrabák Éva 5.a

Pozsonyi Enikő 7.a

Kocsis Boldizsár 6.a

Turcsán Dávid 7.a

Tamasik Laura 5.a

Szabó Bernadett

Pergelné Frankovics Ildikó

Lengyel Melinda

Listár László Megyei Történelemverseny 12.

16.

Bárányos Bianka 7.a

Greiner Dániel 7.a

Lukácsiné Soós Szilvia
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 

Pest megyei forduló

5. Kocsis Boldizsár 6.a Borsayné Takács Rita
Bolyai Természettudományos Csapatverseny

országos forduló

12. Krausz Karina 5.b

Szlovacsek Lilla 5.b

Laczy Zsófia 5.b

Szabados Dorina 5.b

Hajdu Hajnal
Tankerületi helyesírási verseny 1. Mitták Zsófia 2.b Juhász Ágnes
Nyelvünkben élünk verseny

Teleki 

1.

1.

4.

4.

Mitták Zsófia 2.b

Kocsis Boldizsár 6.a

Bóna Mihály 5.b

Kovács Ádám Norbert 6.a

Juhász Ágnes

Borsayné Takács Rita

Lukácsiné Soós Szilvia

Kisiskolások matematikaversenye 1.

2.

4.

Istenes Nimród 2.d

Lipták Tamás Levente 4.c

Koncsek Polett 2.d

Bencsik Barbara

Bárdos Zoltánné Ili

Bendegúz megyei nyelvész verseny 1.

2.

2.

3.

5.

Fremda Lilla 1.b

Kiss Inez 1.d

Keresztes Dóra 3.b

Mike József Domonkos 1.b

Hoffmann Ábel 2.b

Kovácsné Gombos Andrea

Váli Zsuzsanna

Acsay Judit

Juhász Ágnes

Prózamondó Verseny

Csuka Zoltán Városi Könyvtár

1. Szlovacsek Lilla 5.b Lukácsiné Soós Szilvia
Suli Kézilabda Utánpótlás  1. Érdligeti Cápák csapata

Ligeti Delfinek csapata

Szigeti Katalin
Tankerületi német csapatverseny 1. Kisnémet Kinga 4.b

Marton Ágoston 4.c

Marton Zsombor 4.c

Fleischmann Lázár 4.d

Kissné Szabó Gabriella
Petőfi versmondó verseny

városi

2.

3.

Marton Ágoston 4.c

Tóth Janka 4.c

Bárdos Zoltánné
Tankerületi Angol Verseny 3. Mitták Fanni 4.b

Gaál Eszter 4.b

Ladányi Levente 4.c

Lipták Tamás 4.c

Babiczné Fekete Edit

Szijártóné Somogyi Mónika

Zrínyi Ilona Matematika Csapatverseny

Dél-Pest megyei forduló

3. Istenes Nimród 2.d

Mitták Zsófia 2.b

Antal Dávid 2.b

Juhász Ágnes

Bencsik Barbara

Zrínyi Ilona Matematika- verseny

Dél-Pest megyei forduló

2.

12.

13.

18.

18.

Istenes Nimród 2.d

Sárosi Anna

Antal Dávid 2.b

Mitták Zsófia 2.b

Kovács Miklós 8.b

Bencsik Barbara

Juhász Ágnes

Prózamondó verseny

Csuka Zoltán Városi Könyvtár

1.

1.

2.

Fremda Lilla 1.b

Szlovacsek Lilla 5.b

Jakab-Aponyi Zonga 1.c

Váli Zsuzsanna

Lukácsiné Soós Szilvia

Perluszné Jakubecz Szilvia

Bolyai természettudományi csapatverseny

Nyugat-Pest régió

1. Laczy Zsófia 5.b

Krausz Karina 5.b

Szabados Dorina 5.b

Szlovacsek Lilla 5.b

Hajdu Hajnal

Altner Bernadett

4. Gerendás Roland 8.c

Stier Máté 8.a

Mészáros Barna 8.a

Bolyai Tankerületi Angol Verseny 1. Nagy Anikó 8.c Lengyel Melinda
Diákolimpia Kézilabda 

5-6. korcsoportos fiúk

1. Eőry Dávid 5.b

Balogh Norbert 6.c

Gerebenes Márk 7.a

Hegedűs Péter 5.b

Pintér Vilmos 5.b

Isépy Csongor 6.c

Izmendi Kolos 5.b

Kecse Márk 5.b

Nagy Géza 6.a

Németh Rajmond 6.a

Szebeni Dominik 6.a

Varga Bálint 5.a

Liptákné Gönczi Borbála
Diákolimpia Kézilabda

7-8. korosztályos fiúk

2. Balogh András 8.b

Balogh Norbert 6.c

Dóry Vilmos 8.b

Gerebenes Márk 7.a

Gerendás Roland 8.c

Halász Szabolcs 8.b

Isépy Csongor 6.c

Kahán Zsolt 8.c

Mohácsi Barnabás 8.c

Nagy Tamás 7.a

Németh Ábel 8.b

Nikolics Richárd 8.b

Diákolimpia Kézilabda 

5-6. korcsoportos lányok

 3. Blandl Regina 5.b

Ódor Nikolett 5.b

Szlovacsek Lilla 5.b

Tomcsányi Anett 5.a

Farkas Alexandra 6.a

Tóth Anna 6.c

Gáspár Hanna Aletta 5.a

Kovács Lora Regina 5.a

Juhász Fanni 7.a

Lipták Enikő 7.a

Majos-Marozsán Györgyi 7.a

Lukácsi Jázmin 7.a

Nagy Zsanett 7.b

Regionális Szavalóverseny 1.

1.

3.

3.

különdíj

Jakab-Aponyi Zonga 1.c

Fremda Lilla 1.b

Gábor Anna 3.b

Budai Anna 5.b

Csárdi Kamilla 8.a

Perluszné Jakubecz Szilvia

Váli Zsuzsanna

Acsay Judit

Lukácsiné Soós Szilvia

Kézilabda Diákolimpia

IV. korcsoport lányok

3. Balogh Vivien 8.a

Vörös Noémi 7.a

Lukácsi Jázmin 7.a

Majos-Marozsán Györgyi 7.a

Pozsonyi Enikő 7.a

Lipták Enikő 7.a

Juhász Fanni 7.a

Nagy Zsanett 7.b

Tóth Anna 6.c

Liptákné Gönczi Borbála
Diákolimpia

megyei sakkverseny

1.

2.

Kiss Inez 1.d

Nagy Levente 3.c

Bolyai matematikaverseny 2.

2.

3.

4.

5.

5.

6.

Lipták Tamás 4.c

Gerendás Roland 8.c

Kovács Miklós 7.b (emelt)

Bóna Mihály 5.b (emelt)

Bárányos Bianka 7.a

Nagy Géza 6.a

Molnár Frida 7.b (emelt)

Bárdos Zoltánné

Urbánfy Szilvia

Paulov Krisztina

Liptákné Gönczi Borbála

Urbánfy Szilvia

Liptákné Gönczi Borbála

Török Endre

Bolyai matematika csapatverseny

megyei-körzeti forduló

16. Pintér Hanna
Droppa Izabella
Kovács Zsófia
Pongrácz Polli
17. Béleczki Barnabás
Galamb Gergő
Hegedüs Kenéz
Ulrich András
15. Eőry Dávid István
Ulrich Péter
Béres Ádám
Pintér Vilmos Péter
18. Fleischman Illés
Gerendás Rudolf
Nemes Csaba Levente
Takács Árpád
17. Bársony Nelli
Greiner Dániel
Lipták Enikő
Lukácsi Jázmin
24. Bársony Nelli
Greiner Dániel
Lipták Enikő
Lukácsi Jázmin
Tankerületi angol nyelvi verseny 2.

8.

10.

Nagy Anikó 8.c

Gerendás Roland 8.c

Lázár Luca 8.a

Lengyel Melinda

Lengyel Melinda

Pergelné Frankovics Ildikó

Simonyi helyesírási verseny

iskolai forduló

1.

2.

3.

4.

5.

Szlovacsek Lilla 5.b

Vaizer Tamara 5.b

Laczy Zsófia 5.b

Kovács Áron

Babinszky Sára

Borsayné Takács Rita

Dancs Ferencné

Nagy Éva

Pergelné Frankovics Ildikó

Lukácsiné Soós Szilvia

1.

2.

3.

4.

5.

Kocsis Boldizsár 6.a

Navracsics Jázmin 6.a

Kovács Ádám 6.a

Mike Boróka 6.c

Nemes Csaba

1.

2.

3.

4.

5.

Bárányos Bianka 7.a

Pozsonyi Enikő 7.a

Lipták Enikő 7.a

Galamb Virág 7.a

Vörös Noémi 7.a

1.

2.

3.

4.

5.

Dósa Emese 8.c

Ormos Karolina 8.a

Csárdi Kamilla 8.a

Kovács Miklós 8.b

Németh Ábel 8.b

Tankerületi rajzverseny 1.

2.

3.

3.

különdíj

különdíj

különdíj

Droppa Izabella 3.o.

Szabados Dorina 5.b

Laczy Zsófia 5.b

Gerendás Roland 8.c

Szécsi Bendegúz 4.o.

Wéber Réka

Bársony Nelli 7.a

Szabó Ildikó

Marcali Rita

Érdi VSE sakkverseny 1. Az Érdligeti Általános Iskola

tanulói

Vörösmarty Mihály Gimnázium

kémia

1. Gerendás Roland 8.c Hajdu Hajnal
 Vörösmarty Mihály Gimnázium

biológia

6. Kovács Miklós 8.b Altner Bernadett
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Pest megyei forduló

5. Gaál Eszter 4.b

Kisnémet Kinga 4.b

Mitták Fanni 4.b

Kocsis Koppány 4.b

Fazekasné Sivák Rita
Navracsics Jázmin 6.a

Nóll-Cséke Szederke 6.a

Kovács Ádám 6.a

Kocsis Boldizsár 6.a

Borsayné Takács Rita
 Sakk világbajnokság 52. Kiss Inez 1.d
Katyika Matyika országos mesemondó verseny 3. Dóry Johanna 4.c Bárdos Zoltánné
Diákolimpia Pest megyei döntő 2. Darabos Donát 7.a
Tisztelet a Hősöknek 1956

futás

2.

3.

Páyer Barnabás 3.b

Páyer Ágoston 5.b

 

Legfissebb hírek