2030 Érd,

Diósdi út 95-99.

2030 Érd,

Túr utca 5-7.

+36 23 375-592

ligeti.erd@gmail.com

+36 23 375-230

ligetitur.erd@gmail.com

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Büszkeségeink

Büszkeségeink 2020/2021 tanév

Verseny Helyezés Név Felkészítő tanárok
“Katyika meg Matyika” határon túli online mesemondó verseny
I. Jakab-Aponyi Zonga (3.c) Perluszné J. Szilvia
“Katyika meg Matyika” határon túli online mesemondó verseny II. Bajnok Kata (3.c) Perluszné J. Szilvia
“Katyika meg Matyika” határon túli online mesemondó verseny III. Mészáros-Süthering Adél (3.c) Perluszné J. Szilvia
“Katyika meg Matyika” határon túli online mesemondó verseny III. Kádár Szófia (3.c) Perluszné J. Szilvia
“Katyika meg Matyika” határon túli online mesemondó verseny III. Fremda Lilla (3.b) Perluszné J. Szilvia
“Katyika meg Matyika” határon túli online mesemondó verseny dicséret Berkesi Nadin (3.b) Váli Zsuzsanna
“Katyika meg Matyika” határon túli online mesemondó verseny dicséret Lipták Dóra (3.b) Váli Zsuzsanna
“Katyika meg Matyika” határon túli online mesemondó verseny dicséret Juhász Réka (3.c) Perluszné J. Szilvia
“Katyika meg Matyika” határon túli online mesemondó verseny dicséret Véber Maja (3.c) Perluszné J. Szilvia
2020-as HÓDítsd meg a biteket országos informatikai online verseny dicséret 4.d osztály (26 fő) Bencsik Barbara
2020-as HÓDítsd meg a biteket országos informatikai online verseny IV. Jánosi Arina Bencsik Barbara

Büszkeségeink 2019/2020 tanév

Verseny Helyezés Név Felkészítő tanárok
Középfokú  nyelvvizsgát szerzett angol nyelvből Balogh Éva (8.a)

Egei Milán (8.a)
 Pergelné F. Ildikó
Zrínyi Matematikaverseny országos döntő – egyéni 42. Gaál Sára (2.b) Váli Zsuzsanna
Országos Zrínyi Matematikaverseny – egyéni 44. Koncsek Polett (3.d) Bencsik Barbara
Országos Karantén Kupa – Ifjú titánok 1-4. o. egyéni verseny II. Koncsek Polett (3.d) Bencsik Barbara
Országos Karantén Kupa – Ifjú titánok összesített verseny X. Koncsek Polett (3.d) Bencsik Barbara
MIcroprof Országos Matematika Tesztverseny nyolc forduló eredménye IV. Istenes Nimród (3.d) Bencsik Barbara
MIcroprof Országos Matematika Tesztverseny nyolc forduló eredménye XIII. Koncsek Polett (3.d) Bencsik Barbara
MIcroprof Országos Matematika Tesztverseny nyolc forduló eredménye XIV. Keresztes Ákos (3.d) Bencsik Barbara
 “Indulj el egy úton” természetismereti, kéktúrás vetélkedő – országos csapatverseny X. Dóry Johanna (5.b)
Lőrincz Zsombor (5.b)
Szabados Bence (5.b)
Erdei Dániel (5.b)
Lukácsiné S. Szilvia
Microprof online országos matematika verseny – egyéni, ifjú titánok kategória XII. Istenes Nimród (3.d) Bencsik Barbara
Aradi Jenő megyei rajzverseny grafika kategória III. Molnár Frida  (8.b) Szabó Ildikó
Zrínyi Ilona matematikaverseny Dél-Pest megyei régió – egyéni I. Gaál Sára (2.b) Váli Zsuzsanna
Zrínyi Ilona matematikaverseny Dél-Pest megyei régió – egyéni I. Koncsek Polett (3.d) Bencsik Barbara
Zrínyi Ilona matematikaverseny Dél-Pest megyei régió – csapat I. Gaál Sára (2.b)
Fremda Lilla (2.b)
Lipták Dóra (2.b)
Váli Zsuzsanna
Zrínyi Ilona matematikaverseny Dél-Pest megyei régió – csapat I. Koncsek Polett (3.d)
Istenes Nimród (3.d)
Mitták Zsófia (3.b)
Bencsik Barbara
Juhász Ágnes
Kézilabda Diákolimpia megyei elődöntő III. korcsoportos lányok I. Blandl Regina (6.b)
Bomba Zsófia (6.a)
Csépány Boglárka (6.a)
Domján Boglárka (5.a)
Domján Zsófia (5.a)
Farkas Alexandra (7.a)
Gáspár Aletta( 6.a)
Kovács Lora (6.a)
Ódor Nikolett (6.b)
Tomcsányi Anett (6.a)
Tóth Anna (7.c)
Garamszegi Ágnes
Liptákné G. Borbála
Hund Rajmund
Volf Mihály
Kézilabda Diákolimpia megyei elődöntő III. korcsoportos fiúk IV. Eőry Dávid (6.b)
Hegedűs Péter (6.b)
Izmendi Kolos (6.b)
Kecse Márk (6.b)
Kiliti Barnabás (6.c)
Kocsis Boldizsár (7.a)
Lővey Bendegúz (5.b)
Pintér Vilmos (6.b)
Székács Martin (5.b)
Varga Bálint (6.a)
Garamszegi Ágnes
Liptákné G. Borbála
Hund Rajmund
Volf Mihály
Szepes Gyula Művelődési Kp. 1848-49-es szabadságharc emlékére rajzpályázat díjnyertes Hegedüs Kenéz (4.b)
Nagy Panka (4.b)
Stiet Olivér (4.b)
Szekeres Kincső (3.a)
Acsay Judit
Murai-Szabó Mercédesz
Batthyány-napok fotópályázata – 3-4. o. kategória legjobb 10 között kiállított fotó András Nimród (4.b)
Dizseri Boróka (4.b)
Galamb Gergő (4.b)
Juhász Emese (4.b)
Simon Sára (4.b)
Acsay Judit
Batthyány-napok rajzverseny 3-4. o. kategória kimagasló eredmény – a legjobb 10 között díjazott Kádár Tamás (4.b) Sudár Benjamin (4.b)
Stier Olivér (4.b)
Acsay Judit
Tudásbajnokság tanulmányi verseny 2019-2020. tanév I. félév arany fokozat Istenes Nimród (3.d) és Jánosi Arina (3.d) Bencsik Barbara
Masters Kupa akrobatikus rock and roll táncverseny Children kisformáció I. Jánosi Arina (3.d) és Koncsek Polett (3.d) Tánctanár
Budapest XXII. Műlovas Verseny egyéni kategória I. Ihász Bence (2.d) Edző
Városi labdakidobó csapatverseny II. Gáspár-Csernyák Nimród (2.a)
Nagy Marcell (2.a)
Paróczi Gréta (2.a)
Amtman Levente (2.d)
Buczkó Tamara (2.d)
Kelenvölgyi Erik (2.d)
Hegedűs Márkó (3.b)
Mészáros Zsombor (3.b)
Hajdu Levente (3.c)
Váradi Aliz (3.c)
Varga Luca (3.c)
Horváth Gergely (4.a)
Áprily Farkas (4.b)
Izmendi Zselyke (4.b)
Kendi Kevin (4.b)
Simon Sára (4.b)
Gerzanics Csenge (4.c)
Nagy Levente (4.c)
Pongrácz Polli (4.d)
Kapinya Mária
Bolyai természettudományos csapatverseny megyei fordulója VI. Molnár Frida Barbara (8.b)
Than-Csernyik Maja 8.b)
Pásztor Ata Botond (8.b)
Altner Bernadett
Hajdu Hajnal
Volf Mihály
Bolyai természettudományi csapatverseny megyei fordulója III. Izmendi Kolos (4.b)
Hegedűs Kenéz (4.b)
Keresztes Dóra (4.b)
Simon Sára (4.b)
Acsay Judit
Bolyai környezetismereti csapatverseny megyei forduló VII. Dömötör Emese (3.b)
Egei Liza (3.b)
Kocsi Liza (3.b)
Régi Dorottya (3.b)
Juhász Ágnes
Bolyai környezetismereti csapatverseny megyei forduló VIII. Hujber Zsombor (3.b)
Kováts Áron (3.b)
Lőrincz Botond (3.b)
Mészáros Márkó (3.b
Juhász Ágnes
Sakk Diákolimpia Pest megyei döntő I-II. korosztály csapatversenye I. Balogh Szófia (2.d)
Buczkó Olívia (2.a)
Buczkó Tamara (2.d)
Kiss Inez (2.d)
Kovácsné Gombos Andrea
Sinka Csaba
Sakk Diákolimpia Pest megyei döntő I-II. korosztály csapatversenye IX. Amtman Levente (2.d)
Bokor Dávid (2.a)
Demjén Szabolcs (2.d)
Szilágyi Attila (2.d)
Zala Botond (2.d)
Kovácsné Gombos Andrea
Sinka Csaba
Regionális szavalóverseny a Magyar Kultúra Napja alkalmából I. Fremda Lilla (2.b) Váli Zsuzsanna
Regionális szavalóverseny a Magyar Kultúra Napja alkalmából I. Bajnok Kata (2.c) Perluszné J. Szilvia
Regionális szavalóverseny a Magyar Kultúra Napja alkalmából különdíj Szelei Mihály (2.b) Váli Zsuzsanna
Kézilabda Diákolimpia III. korcsoportos lányok – körzeti forduló I.
Csépány Boglárka (5.a)
Domján Boglárka (5.a)
Domján Zsófia (5.a)
Bomba Zsófia (6.a)
Gáspár Aletta (6.a)
Kovács Lora (6.a)
Tomcsányi Anett (6.a)
Blandl Regina (6.b)
Ódor Nikolett (6.b)
Farkas Alexandra (7.a)
Gerzanics Villő (7.c)
Tóth Anna (7.c)
Liptákné G. Borbála
Hund Rajmund
Volf Mihály
Garamszegi Ágnes
Sakk Diákolimpia egyéni – megyei forduló I. Nagy Levente (4.c) szakkörvezető
Sakk Diákolimpia egyéni – megyei forduló II. Kiss Inez (2.d) szakkörvezető
Sakk Diákolimpia egyéni – megyei forduló V. Buczkó Tamara (2.a) szakkörvezető
Sakk Diákolimpia egyéni – megyei forduló VII. Buczkó Olívia (2.d) szakkörvezető
Sakk Diákolimpia egyéni – megyei forduló XI. Amtman Levente (2.d) szakkörvezető
Bolyai Matematikaverseny – területi, egyéni I. Nagy Levente (4.c) Szűcs Éva
Bolyai Matematikaverseny – területi, egyéni II. Balogh Éva (8.a) Liptákné G. Borbála
Bolyai Matematikaverseny – területi, egyéni II. Molnár Frida Barbara (8.b) Paulov Krisztina
Bolyai Matematikaverseny – területi, egyéni V. Szabados Bence (5.b) Kiss-Pál Attila
Kézilabda Diákolimpia
IV. korcsoportos lányok
III. Vörös Noémi (8.a)
Lukácsi Jázmin (8.a)
Juhász Fanni (8.a)
Lipták Enikő (8.a)
Majos-Marozsán Györgyi (8.a)
Nagy Zsanett (8.b)
Farkas Alexandra (7.a)
Tóth Anna (7.c)
Tomcsányi Anett (6.a)
Liptákné G. Borbála
Hund Rajmund
Volf Mihály
Bolyai Kézilabda Kupa
III. korcsoportos lányok
I. Tomcsányi Anett (6.a)
Gáspár Aletta (6.a)
Kovács Lora (6.a)
Bomba Zsófi (6.a)
Ódor Nikolett (6.b)
Blandl Regina (6.b)
Farkas Alexandra (7.a)
Tóth Anna (7.c)
Liptákné G. Borbála
Hund Rajmund
Volf Mihály
Kézilabda Diákolimpia kerületi verseny
III. korcsoportos fiúk
I. Lővey Bendegúz (5.b)
Székács Martin (5.b)
Varga Bálint (6.a)
Eőry Dávid (6.b)
Hegedűs Péter (6.b)
Izmendi Kolos (6.b)
Kecse Márk (6.b)
Pintér Vilmos (6.b)
Kiliti Barnabás (6.c)
Kocsis Boldizsár (7.a)
Liptákné G. Borbála
Hund Rajmund
Volf Mihály
Bolyai magyar csapatverseny megyei forduló VII. Navracsics Lili (3.b)
Figus Sára (3.b)
Balázs Bernadett (3.b)
Kocsi Liza (3.b
Juhász Ágnes
Bolyai magyar csapatverseny megyei forduló IX. Hoffmann Ábel (3.b)
Mitták Zsófia (3.b)
Kováts Áron (3.b)
Antal Dávid (3.b)
Juhász Ágnes
Bolyai matematika csapatverseny megyei forduló IX. Hoffmann Ábel (3.b)
Kováts Áron (3.b)
Mészáros Márkó (3.b)
Lőrincz Botond (3.b)
Juhász Ágnes
Bolyai anyanyelvi csapatverseny megyei forduló IX. Budai Anna (6.b)
Krausz Karina (6.b)
Szlovacsek Lilla (6.b)
Molnár Jázmin (6.b)
Lukácsiné S. Szilvia
Bolyai anyanyelvi csapatverseny megyei forduló IX. Kocsis Boldizsár (7.a)
Kovács Ádám (7.a)
Navracsics Jázmin (7.a)
Varjas Csongor (7.a)
Borsayné T. Rita
Bolyai matematika csapatverseny megyei forduló X. Molnár Frida (8.b)
Bettenbruk Merse (8.b)
Pásztor Ata Botond (8.b)
Rábl Norbert (8.b)
Paulov Krisztina
Országos Diákolimpia – Sportlövészet III. Kiss Csenge (5.c) Sportegyesület
Országos Diákolimpia – Sportlövészet XII. Kiss Levente (5.c) Sportegyesület
“Népek meséi” Területi Vers- és Prózamondó verseny I. Fremda Lilla (2.b) Váli Zsuzsanna
“Népek meséi” Területi Vers- és Prózamondó verseny I. Antal Dávid (3.b) Juhász Ágnes
“Népek meséi” Területi Vers- és Prózamondó verseny Különdíj: Berkesi Nadin (2.b) Váli Zsuzsanna
“Népek meséi” Területi Vers- és Prózamondó verseny II. Jakab-Aponyi Zonga (2.c) Perluszné J. Szilvia
IQ területi csapatverseny I. Sudár Benjamin (4.b) Acsay Judit
IQ területi csapatverseny I. Hoffmann Ábel (3.b) Juhász Ágnes
IQ területi csapatverseny I. Fremda Lilla (2.b) Váli Zsuzsanna
IQ területi csapatverseny I. Ferenczi Szonja (1.b) Fazekasné S. Rita
Saino Kupa Országos Karate Bajnokság 2 arany és 1 ezüst díj Jánosi Arina (3.d) Sportegyesületi edző
Tankerületi rajzverseny I. Balázs Bernadett (3.b) Juhász Ágnes
Tankerületi rajzverseny I. Molnár Frida (8.b) Szabó Ildikó
Tankerületi rajzverseny II. Katona Ráhel (8.c) Szabó Ildikó
Tankerületi rajzverseny III. Majos-Marozsán Györgyi (8.a) Szabó Ildikó
Tankerületi rajzverseny különdíj Szlovacsek Lilla (6.b) Szabó Ildikó
Tankerületi rajzverseny különdíj Droppa Izabella (4.d) Forrainé Csernyák Andrea
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium kémiaverseny I. Molnár Frida (8.b) Hajdu Hajnal
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium történelemverseny VII. Csattos Dominik (8.c) Simon Gábor
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium történelemverseny IX. Greiner Dániel (8.a) Lukácsiné Soós Szilvia
Érd Városi Gyermek Rapid Sakkverseny csapatban I. Veres Sándor 1.c
Bokor Dávid 2.a
Buczkó Olívia 2.a
Amtman Levente 2.d
Balogh Szófia 2.d
Buczkó Tamara 2.d
Ihász Bence 2.d
Kiss Inez 2.d
Szilágyi Attila 2.d
Zala Botond 2.d
Istenes Nimród 3.d
Nagy Levente 4.c
Vitányi Márk 7.a
Szakkörvezető
Érd Városi Gyermek Rapid Sakkverseny egyéni eredmények: I. Kiss Inez 2.d Szakkörvezető
Érd Városi Gyermek Rapid Sakkverseny egyéni eredmények: I. Nagy Levente 4.c Szakkörvezető
Érd Városi Gyermek Rapid Sakkverseny egyéni eredmények: II. Szilágyi Attila 2.d Szakkörvezető
Érd Városi Gyermek Rapid Sakkverseny egyéni eredmények: III. Buczkó Olívia 2.a Szakkörvezető
Érd Városi Gyermek Rapid Sakkverseny egyéni eredmények: III. Amtman Levente 2.d Szakkörvezető
Bolyai Matematika Csapatverseny Délnyugat-Pest megyei fordulója III. Mitták Zsófia 3.b
Antal Dávid 3.b
Hujber Zsombor 3.b
Kocsi Liza 3.b
Juhász Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny Délnyugat-Pest megyei fordulója IV. Nagy-Ajtai Bíborka 3.d
Koncsek Polett 3.d
Harkai Csanád 3.d
Istenes Nimród
Bencsik Barbara
Ippon Shobu Magyar Bajnokság
karate egyéni
karate egyéni

III. helyezés

Jánosi Arina (3.d) Sportegyesület
Katyika-Matyika országos mesemondó verseny 1. Jakab-Aponyi Zonga (2.c) Perluszné J. Szilvia
Verseny: Országos Lovastorna Csapatbajnokság 2. Ihász Bence (2.d) Sportegyesület
Verseny: Lovaglás – országos verseny 6. Nagy-Ajtai Bíborka (3.d) Sportegyesület
Közelgő események
  1. Első osztályosok beíratása

    április 15 - április 16
  2. Fogadóóra

    április 19
  3. Fenntarthatósági témahét

    április 19 - április 23
  4. Föld napja

    április 22
  5. Negyedikesek szintfelmérése

    április 26 - április 29
Legfissebb hírek