2030 Érd,

Diósdi út 95-99.

2030 Érd,

Túr utca 5-7.

+36 23 375-592

ligeti.erd@gmail.com

+36 23 375-230

ligetitur.erd@gmail.com

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

The child has one intuitive aim: self development

Büszkeségeink 2013/2014 tanév

Verseny Helyezés Név Felkészítő tanárok
Területi Idegen Nyelvi Vers- és Prózamondó Verseny 2. Wiezner Anikó 6.c Barna Edina Katalin
Zrínyi Országos Matematikaverseny 32. Borka János 2.c Szűcs Éva
Országos TIT környezetismereti vetélkedő 3.

4.

10.

Rák Bence 4.c

Szűcs Boglárka 4.c

Pietraskó Adrián 4.c

Perluszné Jakubecz Szilvia
Országos Logikaverseny 7.

9.

10.

Bálint Levente 4.b

Varga Abigél 4.b

Vaizer Bendegúz 4.b

Váli Zsuzsanna
Pest megyei vers- és prózamondó verseny 1. Svingor Mátyás 3.c Bárdosné Ili
Pest megyei vers- és prózamondó verseny 1. Micskó Angéla 2.b Acsay Judit
Cimbora országos irodalmi vetélkedő 2. Szlovacsek Anna 4.b Váli Zsuzsanna
Városi Prózamondó Verseny 1. Darabos Ábel 5.c Nagy Éva
Városi Prózamondó Verseny (könyvtár) 1. Kocsis Dominik 7.c Lukácsiné Soós Szilvia
Nyelvünkben élünk 1. Kiss Gabriella 7.d Borsayné Takács Rita
Nyelvünkben élünk 2. Németh Noémi 7.b Borsayné Rita
Hevesy György Kémia verseny

megyei

9. Nagy Varjas Péter 8.c Dicsővári kornélia

Hajdu Hajnal

Hevesy György Kémia Verseny

megyei

11. Száraz Benjámin 8.d Dicsővári Kornélia

Hajdu Hajnal

Apáczai Országos Matematikaverseny 1. Vaizer Bendegúz 4.b Váli Zsuzsanna
Komplex Természettudományos verseny 1. Svingor Emma 8.c

Nagy Varjas Péter 8.c

Száraz Benjámin 8.d

Komplex Természettudományos verseny 4. Nagymáthé Réka 8.c

Kalmár Ákos 8.c

Kiss Bernadett 8.d

Diákolimpia Területi Labdarúgó torna 1. Dobi Richárd 7.b

Gál Dániel 8.d

János Attila 8.d

Molnár Ákos 7.c

Mózes Bálint 7.c

Somogyi Dávid 8.a

Somogyi Máté 7.b

Vass Andor 7.b

Volf Mihály
Természettudományos területi vetélkedő Sóskúton 1. Ravasz Julianna 1.b
Micskó Angéla  2.b
Rozgonyi János 3.c
Bucsek Bence   4.c
     Juhász Ágnes
Acsay Judit
Bárdos Zoltánné Ili
Perluszné J. Szilvia
Városi szépolvasás verseny 2.

3.

Dósa Emese 3.d

Turbucz Panna 2.c

Kissné Szabó Gabriella

Babiczné Fekete Edit

Komplex verseny 1.

2.

Varga Renáta 4.c

Szunyogh Milán 4.c

Perluszné Jakubecz Szilvia
Környezetismereti csapatverseny 2.
Mohácsi Barnabás 3.c
Jordáki Bálint 3.d.
Földes Szabolcs 4.c

Varga. Emma 4.d.

Bárdos Zoltánné

Kissné Szabó Gabriella

Perluszné Jakubecz Szilvia

Gombos Andrea

 

Komplex Természettudományos Verseny (földrajz, matematika, biológia, kémia, fizika) 1. Kiss Gabi 7.d

Erdélyi Zsombor 7.c

Svingor Emma 8.c

Nagy Varjas 8.c

Területi Táncverseny (Fifth Avenue)

junior nagyformációban

1. Máj Szimonetta 6.a
Nyelvünkben élünk (Teleki) 1. Tóth Viktória 4.a

Varga Renáta 4.c

Bojt Gertrúd

Perluszné Jakubecz Szilvia

Számítástechnika Verseny (Teleki) 2. Erdélyi Zsombor 7.c

Nagy Varjas Péter 8.c

Zentai Péter 6.c

Soós András
Zrínyi Ilona Matematikaverseny

egyéni

3.

3.

13.

22.

Borka János 2.c

Bálint Levente 4.b

Gerendás Roland 3.d

Micskó Angéla 2.b

Szűcs Éva

Váli Zsuzsanna

Kapinya Mária

Acsay Judit

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei 3. Borka János 2.c

Micskó Angéla 2.b

Molnár Frida 2.b

Acsay Judit

Szűcs Éva

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

megyei

8. Bálint Levente 4.b

Varga Renáta  4.c

Molnár Verona 4.b

Váli Zsuzsanna

Perluszné Jakubecz Szilvia

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

megyei

13. Gábor László 5.b

Pál Dorián 5.a

Babits Bence 5.a

Török Endre

Törökné Demjén Éva

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei 13. Gerendás Roland 3.d

Virág Ádám 3.c

Svingor Mihály 3.c

 

Kapinya Mária

Bárdos Zoltánné

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei 18. Adorján Kinga 8.c

Svingor Emma 8.c

Gregus Balázs 8.c

Törökné Demjén Éva

Urbánfy Szilvia

Törtténelem Komplex Csapatverseny

(Batthyány)

3. Nagy Varjas Péter 8.c

Lizicska Krisztina 8.c

Fehér Vanessza 8.c

Félegyházi Andrea 8.c

 

dr. Tóthné Sasvári Judit
Történelem Komplex Csapatverseny

(Batthyány)

5. Béres Antónia 7.b

Babits Boglárka 7.b

Gábriel Viktória 7.b

Tamás Patrik 7.b

 

Lukácsiné Soós Szilvia
Angol Városi Csapatverseny

(Batthyány)

2. Daróci Renát 4.d

Varga Abigél 4.b

Zentai László 4.d

Szlovacsek Panna 4.b

Babiczné Fekete Edit

Habosné Laffer Anikó

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

országos

6. Érdligeti Általános Iskola csapata
Városi Német Csapatverseny (Batthyány) 1. Kuzsel Erik 4.a

Pálfy-Zalabai Szabolcs 4.c

Kozma Imre 4.c

Vaizer Bendegúz  4.b

Kissné Szabó Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikaverseny

iskolai továbbjutók

1. Borka János 2.c

Gerendás Roland 3.d

Bálint Levente 4.b

Babiczné Edit

Kissné Szabó Gabi

Váli Zsuzsanna

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

iskolai továbbjutók

2. Micskó Angéla 2.b

Virág Ádám 3.c

Varga Renáta 4.c

Acsay Judit

Bárdos Zoltánné

Perluszné Szilvi

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

iskolai továbbjutók

3. Molnár Frida 2.b

Svingor Mihály 3.c

Molnár Verona 4.b

Varga Katica 4.b

Acsay Judit

Bárdos Zoltánné

Váli Zsuzsanna

Kétfejű Sas Országos Történelem csapatverseny 2.

 

Kiss Gabriella 7.d

Molnár Dániel 7.d

Bakó Gábor 7.d

Nagy Varjas Péter 8.d

 

Dr. Tóthné Sasvári Judit
Kétfejű Sas Országos Történelem Csapatverseny 6. Molnár Ákos 7.c

Fekete Norbert 7.c

Veit Máté 7.c

Kocsis Dominik Sándor 7.c

Lukácsiné Soós Szilvia
Pest Megyei Történelem Verseny 7-8. évfolyam 6. Nagy  Varjas Péter Dr. Tóthné Sasvári Judit
Képzőművészeti Verseny 1. Lipták Enikő 2.b

Vörös Noémi 2.d

Keul Johanna 2.d

Világszép Állatmesék Mesemondó Verseny arany Bársony Viktor 1.c

Kernács Kinga 2.b

Szlovacsek Anna 4.b

Sándor Ibolya

Acsay Judit

Váli Zsuzsanna

Világszép Állatmesék Mesemondó Verseny ezüst MicskóAngéla 2.b

Dósa Emese 3.d

Svingor Mihály 3.c

Értekes Lili 4.b

Acsay Judit

Kissné Szabó Gabi

Bárdos Zoltánné

Váli Zsuzsanna

Világszép Állatmesék

Mesemondó Verseny

bronz Grünfelder Fruzsina 1.d

Majos-Marozsán Györgyi 2.d

Gyulai Fanni 3.d

Luterán Levente 3.b

Moravecz Gergő 3.c

Varga Abigél 4.b

 

Bencsik Barbara

Csernyákné Györgyi

Kissné Gabi

Fazekasné Sivák Rita

Bárdos Zoltánné

Váli Zsuzsanna

 

Érd Kiemelkedő és Kiváló Sportolói Máj Szimonetta 6.a

Parádi Péter 7.d

Parádi Patrik 4.d

Mayer Viktória 5.c

Nagy Gergő 5.c

Korpás Petra 4.d

Szalai János Emlékverseny úszás 1. pillangó 100m

5.

pillangó 50m

15.

vegyes

100m

 

Fehér Ádám 3.b
Prózamondó verseny (Csuka Zoltán Könyvtár) 2. Micskó Angéla 2.b Acsay Judit
Mai magyar költők versei különdíj Moravecz Gergő 3.c Bárdos Zoltánné
Petőfi Versmondó Verseny 3. Moravecz Gergő 3.c Bárdos Zoltánné
Országos Prózamondó verseny (Oroszlány) 1.

9.

Varga Emma 4.d

Micskó Angéla 2.b

Gombos Andrea

Acsay Judit

Katyika Matyika országos mesemondó verseny 1.

3.

Varga Katica 4.b

Szlovacsek Anna 4.b

Váli Zsuzsa
Mesemondó (Csuka Zoltán Könyvtár) 2. Micskó Angéla 2.b Acsay Judit
Egészséges életmód vetélkedő 5. Svingor Emma 8.c

Villás Noémi 8.c

Nagymáthé Réka 8.c

Lizicska Krisztina 8.c

Riebelné Matécz Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny

megyei

3. Varga Abigél 4.b

Molnár Verona Fanni 4.b

Értekes Lili 4.b

Varga Katica 4.b

Váli Zsuzsa
Petőfi Versmondó Verseny különdíj Drizner Petra 7.b Borsayné Takács Rita
Mai magyar költők versmondó (Szepes) különdíj Béres Antónia 7.b
Bolyai Matematika Csapatverseny

megyei

5. Bálint Levente 4.b

Bánrévi Gábor András 4.b

Micskó Máté 4.b

Vaizer Bendegúz Flórián 4.b

Váli Zsuzsa
Himnusz Szavalóverseny Százhalombatta 3. Kisfaludy Fanni 7.c Lukácsiné Soós Szilvia
Petrik Lajos Kéttannyelvű Iskola Kémia versenye 1. Száraz Benjámin 8.d Hajdu Hajnal
Sumó 2. Nagy Gergely 5.c
Versmondó verseny (Kőrösi) 1. Egei Milán 2.b Acsay Judit
Bolyai matematika 6. Száraz Benjámin 8.d Kiss-Pál Attila
Bolyai matematika 6.

7.

9.

9.

10.

Máj Szimonetta 6.a

Tamás Patrik 7.b

Berta Szabina 6.a

Egervári Levente 7.b

Somogyi Máté 7.b

Paulov Krisztina
Versmondó verseny (Szepes Művelődési Ház) 1.

2.

3.

Micskó Angéla 2.b

Kohut Kamilla 2.b

Fekete Bernadett 2.b

Acsay Judit
Bolyai Matematika Verseny 1.

5.

Vaizer Bendegúz Flórián 4.b

Varga Katica 4.b

Váli Zsuzsa
Bolyai matematika 7. Balajthy Bálint 6.c Török Endre
Bolyai matematika 7. Körtvélyesi Dávid 6.a Urbánfy Szilvia
Kocka Kobak Matematika megyei 1. Vaizer Bendegúz Flórián 4.b Váli Zsuzsa
Bolyai matematika 3.

7.

8.

9.

10.

10.

Adorján Kinga 8.c

Babits Bence 5.a

Pál Dorián 5.a

Nagymáthé Réka 8.c

Sipeki Domonkos 5.a

Villás Laura 5.a

Törökné Demjén Éva
Bolyai matematika 2.

3.

Vaizer Bendegúz

Varga Katica

Váli Zsuzsanna
Bolyai matematika 9.

9.

Kuzsel Erik

Micskó Máté

Diákolimpia-labdarúgás 1. Dobi Richárd 7.b

Gál Dániel 8.d

János Attila 8.d

Molnár Ákos 7.c

Mózes Bálint 7.c

Somogyi Dávid 8.a

Somogyi Máté 7.b

Vass Andor 7.b

Volf Mihály
Magyar Bajnokság Akrobatikus Rock & Roll 4. Máj Szimonetta 6.a
Regionális Versmondó  (Kőrösi) 2. Molnár Verona Fanni 4.b Váli Zsuzsa
Angol csapatverseny Tárnok 2. Tóth Tamás 5.c

Darabos Ábel 5.c

Baráth Barbara 5.c

Mészáros Márton 5.c

Pergelné Frankovics Ildikó
Angol csapatverseny Tárnok 4. Gregus Balázs 8.c

Nagy Varjas Péter 8.c

Pekár Petra 7.c

Veit Máté 7.c

Pergelné Frankovics Ildikó
Angol csapatverseny Tárnok 4. Gyenes Melinda 6.b

Landi Gabriella 6.a

Máj Szimonetta 6.a

Ster Patrícia 6.a

Pergelné Frankovics Ildikó
Országos IV.Start Kupa 3. Gerzanics Villő 1.d
Regionális Rajzverseny 3.

3.

Molnár Verona Fanni 4.b

Bársony Nelli 2.c

Váli Zsuzsa

Szűcs Éva

Magyar Kultúra napi versmondó (Szepes) 1.

3.

Molnár Verona Fanni 4.b

Fazekas Kata 4.b

Váli Zsuzsa
Vörösmarty Gimnázium biológia verseny 13.

18.

Svingor Emma 8.c

Kiss Bernadett

Dicsővári Kornélia
Vörösmarty Gimnázium kémia verseny 8. Nagy Varjas Péter Hajdu Hajnal
Vörösmarty Gimnázium kémia verseny 14. Száraz Benjámin 8.d Dicsővári Kornélia
SUMO Utánpótlás Olimpia 2. Nagy Gergely 5.c
Országos Szenior Rejtvényfejtőversenyen nagyi+unoka kategóriában 3. Tóth Tamás 5.c Tóth Lajos nagypapa
Területi rajzverseny 1. Csenki Eszter 6.b Boros Péter
Vörösmarty Mihály Gimnázium matematika-fizika verseny 6. Adorján Kinga 8.c Törökné Demjén Éva

Hajdu Hajnal

Vörösmarty Mihály Gimnázium történelem verseny 9. Gábor Bálint 8.a Lukácsiné Soós Szilvia
“Katyika meg Matyika” országos mesemondó verseny 1. Varga Katica 4.b Váli Zsuzsanna
 “Katyika meg Matyika” országos mesemondó verseny 3.  Szlovacsek Anna 4.b Váli Zsuzsanna
 Harcművészetek Világkupa 1. Parádi Patrik 4.d
Harcművészetek Világkupa 2. Parádi Péter 7.d
Bolyai Matematika Megyei Csapatverseny 3. Értekes Lili 4.b Váli Zsuzsanna
Molnár Verona 4.b
Varga Katica 4.b
Varga Abigél 4.b
Bolyai Matematika Megyei Csapatverseny 5. Bálint Levente 4.b Váli Zsuzsanna
Vaizer Bendegúz 4.b
Micskó Máté 4.b
Bánrévi Gábor 4.b
7. Babits Bence 5.a

Sipeki Domonkos 5.a

Pál Dorián 5.a

Majos-Marozsán Zoltán 5.a

Törökné Demjén Éva
15. Adorján Kinga 8.c

Nagymáthé Réka 8.c

Svingor Emma 8.c

Villás Noémi 8.c

Törökné Demjén Éva
4 Muskétás Országos Táncverseny Junior Nagyformáció 3. Máj Szimonetta
Apáczai országos matematika verseny 1. Vaizer Bendegúz 4.b Váli Zsuzsanna
Bendegúz verseny megyei 4. Hegedűs Bendegúz 1.b
Apáczai országos nyelvész verseny 5. Svingor Mihály Bárdos Zoltánné
városi prózamondó 1. Svingor Mihály Bárdos Zoltánné
Közelgő események
  1. HATÁRTALANUL (7. évfolyam)

    május 20 08:00 - május 27 17:00
  2. 4. évf. mérések szövegértés, nyelvtan, matematika

    május 27 08:00 - 17:00
  3. Osztálykirándulások

    június 3 08:00 - június 7 17:00
  4. Nemzeti Összetartozás Napja

    június 4 08:00 - 17:00
  5. Év végi DÖK gyűlés

    június 7 08:00 - 17:00