2030 Érd,

Diósdi út 95-99.

2030 Érd,

Túr utca 5-7.

+36 23 375-592

ligeti.erd@gmail.com

+36 23 375-230

ligetitur.erd@gmail.com

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

The child has one intuitive aim: self development

Büszkeségeink 2015/2016 tanév

Verseny Helyezés Név Felkészítő tanárok
SULI-HÓD

országos verseny

9.matematika

13.matematika

12.nyelvtan

4.környezetismeret

Páyer Ágoston 2.c

Zakariás Napsugár 2.c

Lázár Nándor 2.c

Zakariás Napsugár 2.c

Perluszné Jakubecz Szilvia
Suli Utánpótlás Kézilabda Program 1.

Ligeti Kobrák

Bakonyi Balázs, Jánosi Attila, Levke Erik, Pintér Vilmos, Szabó Vilmos, Varga Bálint, Horváth Milán, Nagy Gábor Miklós, Nagy-Ajtay Bulcsú, Sófalvi Milán

(2. évfolyam)

Szigeti Katalin
Suli Utánpótlás Kézilabda Program 3.

Ligeti Tigrisek

Matyenszki Réka, Skrabák Éva, Tomasik Laura, Gáspár Hanna Aletta, Gulyás Bernadett, Kovács Lora, Kusztora Bernadett, Pribék Adrienn, Tell Tamara

(2. évfolyam)

Szigeti Katalin
Országos Történelem Verseny (Bendegúz-Szeged) 16. Kovács Bence 7.a Lukácsiné Soós Szilvia
Pesovár napok rajzpályázat 1. Majos-Marozsán Györgyi 4.d
Bíró András Versmondó Verseny 1.

1.

2.

3.

3.

Török Szofi 2.b

Nagy Zsófia 2.b

Béres Ádám 2.b

Ulrich Péter 2.b

Eöry Dávid 2.b

Váli Zsuzsanna
Atlétika verseny (lányok)

III. korcsoport

4. András-Dóra Zsófia 6.b

Maurer Réka 6.a

Nagy Alexandra 6.a

Flach Dóra 6.c

Házi Gabriella 6.c

Kovács Fanni 6.c

Liptákné Gönczi Borbála
 Atlétika verseny (fiúk)

III. korcsoport

4.  Agg Bán Csege 6.c

András-Dóra Csaba 6.b

Kállai Kende 6.b

Rák Bence 6.b

Pilter Milán 6.b

Borsos Máté 6.b

 Liptákné Gönczi Borbála
Bendegúz megyei (természetismeret) 5. Varga Emma 6.c Dicsővári Kornélia
Bendegúz megyei (történelem) 2.

4.

5.

5.

7.

9.

11.

12.

15.

Kovács Bence 7.a

Gáspár Richárd 8.a

Farkas Huba 8.b

Balázs Fanni 6.c

Babits Bence 7.a

Flach Dóra 6.c

Varga Emma 6.c

Orosz Péter 5.c

Károssy Márton 5.a

Lukácsiné Soós Szilvia
Bendegúz megyei (történelem) 21. Kertész Balázs 5.b Tóthné Sasvári Judit
Bendegúz megyei (matematika) 4.

26.

29.

Körtvélyesi Dávid 8.a

Balázs Fanni 6.c

Flach Dóra 6.c

Urbánfy Szilvia
Bendegúz megyei
(irodalom)
6. Rák Bence 6.b Lukácsiné Soós Szilvia
Bendegúz megyei (nyelvtan) 2.

6.

10.

15.

16.

20.

21.

25.

Nagy Alexandra 6.a

Varga Maya 7.b

Kovács Miklós 5.b

Somogyi Rebeka 5.b

Balázs Fanni 6.c

Németh Ábel 5.b

Daróci Renáta 6.c

Félegyházi Barbara 5.b

Borsayné Takács Rita

Borsayné Takács Rita

Borsayné Takács Rita

Borsayné Takács Rita

Dancs Ferencné

Borsayné Takács Rita

Dancs Ferencné

Borsayné Takács Rita

Bendegúz megyei (angol) 27.

33.

Varga Maya Zoé 7.b

Mészáros Barna 5.a

Kovácsné Tanács Viktória

Pergelné Frankovics Ildikó

Mozaik Országos Tanulmányi Verseny

általános műveltség

13. Grünfelder Fruzsina 3.d Bencsik Barbara
Városi Mesemondó Verseny 2. Grünfelder Fruzsina 3.d Bencsik Barbara
Rajzverseny

Csuka Zoltán Városi Könyvtár

3. Óvári Zsófia 1.a Marcali-Kiss Rita
Tankerületi Olvasási Verseny 1.

2.

Oosterhuis Ábel 1.c

Mitták Fanni 1.b

Bárdos Zoltánné

Fazekasné Sivák Rita

Környezetismereti Csapatverseny arany Ladányi Zoltán 1.c

Varga Nóra 2.b

Ravasz Julianna 3.b

Értekes Botond 4.b

 

Bárdos Zoltánné Ilike

Bojt Gertrúd

Juhász Ágnes

Acsay Judit

 

Városi Versmondó Verseny 3. Moravecz Gergő 5.a Lukácsiné Soós Szilvia
Zenei vetélkedő

“Két évszázad zenéjének négy magyar mestere”

Középdöntő Budakeszi

4. Györkös Nikolett 7.c

Köböl Anna 7.c

Mayer Viktória 7.c

Sóti Kata 7.c

Stefanic Fanni 7.c

Tóth Tamás 7.c

Treszkai Kinga 8.a

Kontra Anna

Dancs Ferencné Lilla

Szépolvasási Verseny 3. Bekárisz Alexandrosz 4.c Babiczné Fekete Edit
Tankerületi Rajzverseny ezüst minősítés Nagy Magor Balázs 1.a Marcali-Kiss Rita
Tollforgató Verseny

matematika

matematika

 

szövegértés

 

2.

3.

 

2.

 

Révész Alícia 2.b

Nagy Botond 2.b

 

Vaizer Tamara Borka 2.b

Váli Zsuzsanna
Zrínyi Országos Matematikaverseny 29. Kiss Nóra Anna 4.c Szűcs Éva
Nyelvünkben élünk 1.

1.

2.

3.

3.

3.

Vaizer Tamara 2.b

Dósa Emese 5.c

Nagy Alexandra 6.a

Kocsis Boldizsár 3.b

Micskó Angéla 4.b

Varga Abigél 6.b

Váli Zsuzsanna

Daróciné Lengyel Melinda

Borsayné Takács Rita

Juhász Ágnes

Acsay Judit

Lukácsiné Soós Szilvia

Területi könyvismereti csapatverseny 2. Varga Maya 7.b

Biszun Konrád 7.b

Soós Sándor 6.a

Dóry Vilmos 5.b

Borsayné Takács Rita
Angol Körzeti Verseny

(Bolyai)

4.

7.

8.

11.

14.

15.

22.

Tóth Tamás 7.c

Lázár Luca 5.a

Kovács Nándor 7.c

Nagy Alexandra 6.a

Gábor László 7.b

Tóth Bálint 6.b

Daróci Renáta 6.c

Pergelné Frankovics Ildikó

Daróciné Lengyel Melinda

Kovácsné Tanács Viktória

Hevesy György Kémia Verseny

megyei forduló

 

 

8.

19.

29.

32.

 

 

Babits Bence 7.a

Nagy-Varjas Balázs 7.b

Kovács Nándor 7.c

Baráth Barbara 7.c

Hajdu Hajnal

Dicsővári Kornélia

Suli Utánpótlás Kézilabda Program (SKUP) 1.

 

Fiúcsapat (3. évfolyam) Szigeti Katalin
Suli Utánpótlás Kézilabda Program (SKUP) 2. Ligeti Delfinek

Grünfelder Fruzsina, Angyal Luca, Novák Sára, Kovács Kitti, Gaál Anna, Juhász Lili, Gerzanics Villő, Jankó Kíra, Rozgonyi Sára

Szigeti Katalin
Suli Utánpótlás Kézilabda Program (SKUP) 4. 3.a és 3.c lánycsapata Szigeti Katalin
Kisiskolások Tankerületi Matematikaversenye 1.

3.

4.

Török Szofi 2.b

Kis Nóra Anna 4.c

Borka János 4.c

 

Váli Zsuzsanna

Szűcs Éva

Szűcs Éva

Prózamondó Verseny

(Csuka Zoltán Városi Könyvtár)

1.

3.

Nagy Zsófia 2.b

Egei Milán 4.b

Váli Zsuzsanna

Acsay Judit

Prózamondó Verseny

(Csuka Zoltán Városi Könyvtár)

3. Luterán Levente 5.a Lukácsiné Soós Szilvia
Batthyány fotópályázat díjazottak Bárányos Bianka 4.b

Egei Milán 4.b

Kohut Kamilla 4.b

Micskó Angéla 4.b

Molnár Dániel 4.b

Nagy Zsanett 4.b

Acsay Judit
Batthyány Rajzverseny díjazottak Sáling Liza 1.a

Nagy Magor Balázs 1.a

Lázár Luca 5.a

Kovács Miklós 5.b

János Réka 5.b

Bócsa Hilda 6.c

 

Boros Péter

Marcali-Kiss Rita

Pest megyei Diákolimpia

III. korcsoportos körzeti bajnoksága

2. Gábriel Miklós 5.c

Ujhelyi-Szekrényes Norbert 5.b

Halász Szabolcs 5.b

Rák Bence 6.b

András-Dóra Csaba 6.b

Iszak Patrik 6.b

Ódor Benjámin 6.b

Pilter Milán 6.b

Bucsek Bence 6.b

Kállai Kende 6.b

Liptákné Gönczi Borbála
Tankerületi Angol Nyelvi Verseny 3. Galamb Virág 4.a

Micskó Angéla 4.b

Bekárisz Alexandrosz 4.c

Vadicsku Nándor 4.d

Babiczné Fekete Edit

Habosné Laffer Anikó

Szijártóné Somogyi Mónika

Pergelné Frankovics Ildikó

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

megyei forduló

2. évfolyam

(csapatban)

2. Pásztor Adél Blanka 2.b

Nagy Zsófia 2.b

Mándy Zsigmond 2.b

Váli Zsuzsanna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny

megyei forduló

4. évfolyam

(csapatban)

3. Borka János 4.c

Kis Nóra 4.c

Molnár Frida 4.b

Szűcs Éva

Acsay Judit

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

megyei forduló

6. évfolyam

(csapatban)

9. Kuzsel Erik 6.a

Ódor Benjámin 6.b

Varga Abigél 6.b

Törökné Demjén Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny

megyei forduló

7. évfolyam

(csapatban)

14. Pál Dorián 7.a

Villás Laura 7.a

Babits Bence 7.a

Törökné Demjén Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny

megyei forduló

(egyéniben)

2.

7.

8.

15.

21.

23.

Kis Nóra 4.c

Pásztor Adél Blanka 2.b

Mándy Zsigmond 2.b

Kuzsel Erik 6.a

Nagy Zsófia 2.b

Borka János 4.c

Szűcs Éva

Váli Zsuzsanna

Váli Zsuzsanna

Törökné Demjén Éva

Váli Zsuzsanna

Szűcs Éva

7-8. osztályosok Országos Történelem Versenye

megyei forduló

5.

6.

10.

12.

13.

Kovács Bence Bálint 7.a

Szabó Krisztina 7.c

Kovács Nándor 7.c

Varga Maya 7.b

Darabos Ábel 7.c

Lukácsiné Soós Szilvia

dr. Tóthné Sasvári Judit

dr. Tóthné Sasvári Judit

dr. Tóthné Sasvári Judit

dr. Tóthné Sasvári Judit

Területi Mesemondó Verseny

1. évfolyam

1.

2.

2.

3.

3.

Oosterhuis Ábel 1.c

Ákoshegyi Anna 1.c

Koncsek József 1.c

Dóry Johanna 1.c

Pozsonyi-Nagy Dóra 1.d

Bárdos Zoltánné

Kissné Szabó Gabriella

 

Területi Mesemondó Verseny

2. évfolyam

1.

2.

2.

3.

3.

Szlovacsek Lilla 2.b

Budai Anna 2.b

Nagy Zsófia 2.b

Oosterhuis Dorka 2.b

Vaizer Tamara 2.b

Váli Zsuzsanna
Területi Mesemondó Verseny

3. évfolyam

1.

2.

Grünfelder Fruzsina 3.d

Bársony Viktor 3.c

Bencsik Barbara

Sándor Ibolya

Területi Mesemondó Verseny

4. évfolyam

1.

2.

Egei Milán 4.b

Micskó Angéla 4.b

Acsay Judit
Kazinczy Szép Magyar Beszéd

tankerületi verseny

2. Luterán Levente 5.a Lukácsiné Soós Szilvia
Magyar Kultúra napi versmondó verseny 2.

2.

3.

Micskó Angéla 4.b

Nagy Zsófia 2.b

Varga Nóra 2.b

Acsay Judit

Váli Zsuzsanna

Váli Zsuzsanna

Városi Labdakidobó Verseny 3. Borsi Fanni, Pintér Vilmos, Szabó Domonkos, Varga Bálint 2.a osztályosok,
Fülöp Dávid, Kovács Lora, Tell Tamara, Tomcsányi Anett 2.da 3.a osztályból Nagy Patrik,
a 3.c osztályból Lakatos Jordána és Nagy Géza,
a 4.b osztályból Értekes Botond, Komjáti Zoltán, Nagy Zsanett, Pietraskó Nikol,
a 4.d osztályból Csattos Laura, Koma Bálint, Varga Dániel és Vörös Noémi
Kovácsné Gombos Andrea

Kapinya Mária

felkészítők

Bolyai Területi Matematikaverseny

9 kategóriából 4 első hely az Érdligetié!!!

1.

1.

1.

1.

2.

5-6.

5.

5.

6.

7.

7.

7.

8.

8.

8.

9.

10.

Borka János 4.c

Gerendás Roland 5.c (sima)

Ódor Benjamin 6.b (emelt)

Babits Bence 7.a (emelt)

Dósa Emese 5.c (sima)

Mohácsi Barnabás 5.b (emelt)

Kuzsel Erik 6.a (emelt)

Pál Dorián 7.a (emelt)

Balázs Fanni 6.c (sima)

Kis Nóra 4.c

Kovács Nándor 7.c (sima)

Villás Laura 7.a (emelt)

Bekárisz Alexandrosz 4.c

Németh Ádám 5.b (emelt)

Gábor László 7.b (sima)

Varga Abigél 6.b (emelt)

Kovács Bence 7.a (emelt)

 

Szűcs Éva

Urbánfy Szilvia

Törökné Demjén Éva

Törökné Demjén Éva

Urbánfy Szilvia

Paulov Krisztina

Törökné Demjén Éva

Törökné Demjén Éva

Urbánfy Szilvia

Babiczné Fekete Edit

Törökné Demjén Éva

Törökné Demjén Éva

Babiczné Fekete Edit

Paulov Krisztina

Török Endre

Törökné Demjén Éva

Törökné Demjén Éva

 

Városi Mesemondó Verseny

Csuka Zoltán Könyvtár

1.

2.

3.

Nagy Zsófia 2.b

Micskó Angéla 4.b

Török Szofi 2.b

Váli Zsuzsanna

Acsay Judit

Váli Zsuzsanna

Mátyás király lovagja

összetett tanulmányi verseny

2. évfolyam

1.

2.

3.

3.

4.

5.

Török Szofi 2.b

Bóna Mihály 2.c

Nagy Zsófia 2.b

Nagy Botond 2.b

Treuer Ádám 2.b

Oosterhuis Dorka 2.b

Váli Zsuzsanna

Perluszné Jakubecz Szilvia

Váli Zsuzsanna

Váli Zsuzsanna

Váli Zsuzsanna

Váli Zsuzsanna

Mátyás király lovagja

összetett tanulmányi verseny

3. évfolyam

1.

2.

3.

4.

5.

Török Emese 3.c

Hegedüs Bendegúz 3.b

Kocsis Boldizsár 3.b

Rozgonyi Sára 3.d

Kovács Ádám 3.d

Sándor Ibolya

Juhász Ágnes

Juhász Ágnes

Bencsik Barbara

Bencsik Barbara

Mátyás király lovagja

összetett tanulmányi verseny

4. évfolyam

1.

2.

3.

4.

5.

Kis Nóra Anna 4.c

Bekárisz Alexandrosz 4.c

Micskó Angéla 4.b

Borka János 4.c

Koma Bálint 4.d

Babiczné Fekete Edit

Babiczné Fekete Edit

Acsay Judit

Babiczné Fekete Edit

“Érdekel Érd?” helytörténeti vetélkedő

(Földrajzi Múzeum)

1. Darabos Ábel 7.c Dr. Tóthné Sasvári Judit
Okos Iskola Kupa (Unicef) 84.

(1137 iskolából)

Balogh Vivien 5.a

Mészáros Barna 5.a

Stier Máté 5.a

Lukácsiné Soós Szilvia

+

szülők (Csilla, Enikő)

Angol Nyelvi Csapatverseny (Tárnok) 2. Harasztos Zsófia 8.b

Kovács Vivien 8.a

Tóth Tamás 7.c

Kovács Nándor 7.c

Pergelné Frankovics Ildikó

Babiczné Fekete Edit

Angol Nyelvi Csapatverseny (Tárnok) 2. Lázár Luca 5.a

Bakos Vivien 5.a

Gerendás Roland 5.a

Mohácsi Barnabás 5.b

Pergelné Frankovics Ildikó

Daróciné Lengyel Melinda

Egészséges Életmód Területi Verseny 2. Treszkai Kinga 8.a

Máj Szimonetta 8.a

Csősz Dóra 8.c

Sternák Réka 8.c

Riebelné Matécz Mária
Területi Rajzverseny 1. Csenki Eszter 8.b

Ring Noémi 7.a

Szűcs Boglárka 6.b

Boros Péter
Területi Rajzverseny 2. Gerendás Roland 5.b Boros Péter
Területi Rajzverseny 3. András-Dóra Zsófia 6.b Boros Péter
Bolyai Magyar Csapatverseny 5. Kis Nóra Anna 4.c

Bársony Nelli 4.c

Bucsek Boglárka 4.c

Bekárisz Alexandrosz 4.c

Babiczné Fekete Edit
Bolyai Megyei Matematika Csapatverseny 4. Babits Bence 7.a

Pál Dorián 7.a

Villás Laura 7.a

Ferencz Gergő 7.a

Törökné Demjén Éva
Bolyai Megyei Matematika Csapatverseny 4. Somogyi Rebeka 5.b

Jánosi Réka 5.b

Kovács Miklós 5.b

Kertész Balázs 5.b

Paulov Krisztina
 Katyika Matyika Országos Mesemondó Verseny  1. Nagy Zsófia 2.b Váli Zsuzsanna
 Országos Katyika Matyika Mesemondó Verseny  1. Micskó Angéla 4.b Acsay Judit
Területi Elsősegélynyújtó Verseny  2. Gáspár Richárd 8.a

Lakó Bálint 8.a

Csősz Dóra 8.c

Keskeny Alexandra 8.c

Riebelné Matécz Mária
Közelgő események
  1. HATÁRTALANUL (7. évfolyam)

    május 20 08:00 - május 27 17:00
  2. 4. évf. mérések szövegértés, nyelvtan, matematika

    május 27 08:00 - 17:00
  3. Osztálykirándulások

    június 3 08:00 - június 7 17:00
  4. Nemzeti Összetartozás Napja

    június 4 08:00 - 17:00
  5. Év végi DÖK gyűlés

    június 7 08:00 - 17:00