2030 Érd,

Diósdi út 95-99.

2030 Érd,

Túr utca 5-7.

+36 23 375-592

ligeti.erd@gmail.com

+36 23 375-230

ligetitur.erd@gmail.com

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

The child has one intuitive aim: self development

Büszkeségeink 2017/2018 tanév

 

Verseny Helyezés Név Felkészítő tanárok
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

országos

15. Kocsis Boldizsár 5.a Borsayné Takács Rita
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

megyei

2.
Nyelvünkben élünk verseny

Teleki

1.

3.

Pozsonyi Enikő 6.a

Bárányos Bianka 6.a

Pergelné Frankovics Ildikó
Tankerületi angol nyelvi verseny

Bolyai

3.

3.

4.

5.

Nóll-Cséke Szederke 5.a

Marcali-Kiss Bálint 8.b

Tóth Bálint 8.b

Gerendás Roland 7.c

Kovácsné Tanács Viktória

Pergelné Frankovics Ildikó

Lengyel Melinda

Bendegúz Tudásbajnokság

anyanyelv

országos forduló

4. Kovács Miklós Artúr 7.b Borsayné Takács Rita
Kosáry Domokos Országos Történelem Verseny 2. Gulyás Péter 8.c Lukácsiné Soós Szilvia
Aradi Jenő Megyei Rajzverseny 1. grafika

1. portré

6. csendélet

Kun Vivien 8.b

Bársony Nelli 6.a

Nagy Géza László 5.a

Szabó Ildikó
TEKI TOTÓ 

országos tanulmányi verseny

arany fokozat Istenes Nimród 1.d

Jánosi Arina 1.d

Koncsek Polett 1.d

Németh Linda 1.d

Vaspál Eszter 1.d

Bencsik Barbara
Batthyány-sakkverseny 1.

vándorkupa

Istenes Nimród 1.d

Balogh Levente 1.d

Nagy Botond 4.b

Nagy Levente 2.c

Pintér Hanna 2.d

Pintér Vilmos 4.a

Ulrich András 2.b

Teki
Szövegmanó szövegértési verseny

megyei

1.

4.

Harazin Laura Dóra 4.d

Révész Karina 4.d

Kovácsné Gombos Andrea

Váli Zsuzsanna

Méhecske Matematikaverseny

Pest megyei forduló

1.

3.

Varga Nóra 4.b

Vaizer Tamara 4.b

Váli Zsuzsanna
Bendegúz Tudásbajnokság

anyanyelv

megyei forduló

 

1.

1.

1.

7.

 

Nagy Botond 4.b

Kovács Miklós 7.b

Keresztes Dóra 2.o.

Kocsis Boldizsár 5.a

 

Váli Zsuzsanna

Borsayné Takács Rita

 

Borsayné Takács Rita

 

Bendegúz Tudásbajnokság

irodalom

megyei forduló

4.

5.

Mészáros Barna 7.a

Nóll-Cséke Szederke 5.a

Lukácsiné Soós Szilvia

Borsayné Takács Rita

Bendegúz Tudásbajnokság

történelem

megyei forduló

4.

5.

9.

Galamb Virág 6.a

Molnár Frida 6.b

Greiner Dániel 6.a

Lukácsiné Soós Szilvia
Bendegúz Tudásbajnokság

környezet

megyei forduló

4.

6.

Simon Sára  2.b

Izmendi Zselyke 2.b

Acsay Judit
Bendegúz Tudásbajnokság

matematika

megyei forduló

8. Nagy Levente
Természetismereti csapatverseny

Sóskút

2. Kováts Áron 1.b Juhász Ágnes
Országos irodalmi levelező csapatverseny

Hebe

5. Fazekas Kata 8.b

Kun Vivien 8.b

András-Dóra Zsófia 8.b

Varga Abigél 8.b

Lukácsiné Soós Szilvia
Országos Logika Verseny 2.

7.

8.

 

Mándy Zsigmond 4.b

Török Szifi 4.b

Révész Alicia 4.b

 

Váli Zsuzsanna
Tankerületi szépolvasási verseny 2.

3.

3.

dicséret

Sáling Liza 3.a

Navracsics Lili 2.b

Oosterhuis Dorka 4.b

Mitták Zsófia 1.b

Marcali-Kiss Rita

Acsay Judit

Váli Zsuzsanna

Juhász Ágnes

Atlétika verseny

Százhalombatta

 

3. András-Dóra Csaba 8.b

Pilter Milán 8.b

Ódor Benjámin 8.b

Borsos Máté 8.b

Kalászi Bálint 8.b

Ujhelyi-Szekrényes Norbert 7.b

Liptákné Gönczi Borbála

Hund Rajmund

Volf Mihály

 

4. Lukácsi Jázmin 6.a

Vörös Noémi 6.a

Pozsonyi Enikő 6.a

Greiner Viktória 6.a

Lipták Enikő 6.a

Király Adél 6.b

4. Kun Vivien 8.b

Kovács Fanni 8.c

Szanyi Kata 8.c

Simorda Sára 7.c

Nagy Anikó 7.c

Tankerületi népdaléneklési verseny

VI. Pesovár napok

arany minősítés Tamás Panna Sára 3.c

Oosterhuis Dorka 4.b

Török Szofi 4.b

Varga Nóra 4.b

Vaizer Tamara 4.b

Szlovacsek Lilla 4.b

Orosz Fanni 4.d

Bárdos Zoltánné

Bojt Gertrúd

 

Városi versmondó verseny

Csuka Zoltán Könyvtár

1.

különdíj

Budai Anna 4.b

Figus Sára 1.b

Váli Zsuzsanna

Juhász Ágnes

Tankerületi helyesírási verseny 2. Szilágyi Lara 4.b Váli Zsuzsanna
Kémia verseny

megyei

8.

12.

Kovács Miklós 7.b

Gerendás Roland 7.c

Hajdu Hajnal
Bíró András Versmondó Verseny 1.

2.

3.

dicséret

dicséret

Szlovacsek Lilla 4.b

Török Szofi 4.b

Lipták Tamás 3.c

Révész Alicia 4.b

Budai Anna 4.b

Váli Zsuzsanna

Bárdos Zoltánné Ilike

Költészet napi rajzpályázat dicséret Pataki Laura 4.b

Révész Alicia 4.b

Váli Zsuzsanna
Bendegúz Nyelvész

megyei

6.

7.

8.

Mitták Zsófi 1.b

Navracsics Jázmin 5.a

Kocsis Boldizsár 5.a

Juhász Ágnes

Borsayné Takács Rita

Prózamondó verseny

Sóskút

arany

arany

bronz

Gábor Anna

Dóry Johanna 3.c

Páyer Barnabás

Babiczné Fekete Edit

Bárdos Zoltánné

Versmondó verseny

Sóskút

ezüst

bronz

Navracsics Lili

Jakab Sára

Kisiskolások Matematika Versenye 2.

2.

6.

Nagy Levente 2.c

Mándy Zsigmond 4.b

Pásztor Adél Blanka 4.b

Szűcs Éva

Váli Zsuzsanna

Zrínyi Ilona Matematika csapatverseny 1. Treuer Ádám 4.b

Török Szofi 4.b

Oosterhuis Dorka 4.b

Révész Alicia 4.b

Váli Zsuzsanna
Bolyai Természettudományos Csapatverseny

országos döntő

4.

 

 Gaál Eszter 3.b

Mitták Fanni 3.b

Lőrincz Zsombor 3.b

Kocsis Koppány 3.b

Fazekasné Sivák Rita
5. Laczy Zsófia 4.b

Krausz Karina 4.b

Nagy Botond 4.b

Szabados Dorina 4.b

Bojt Gertrúd
Zrínyi Ilona Matematika Verseny

Dél-Pest megyei forduló

2.

8.

8.

12.

14.

14.

Treuer Ádám 4.b

Török Szofi 4.b

Varga Abigél 8.b

Révész Alicia 4.b

Oosterhuis Dorka 4.b

Mitták Fanni 3.b

Váli Zsuzsanna

Törökné Demjén Éva

Fazekasné Sivák Rita

Petőfi versmondó verseny 1.

2.

3.

Ulrich András Pál

Páyer Ágoston 4.c

Ákoshegyi Anna 3.c

Dóry Johanna 3.c

Perluszné Jakubecz Szilvia

Bárdos Zoltánné

Tankerületi angol csapatverseny 1. Ignácz Martin 4.a

Oosterhuis Dorka 4.b

Szlovacsek Lilla 4.b

Varga Nóra 4.b

Habosné Laffer Anikó

Babiczné Fekete Edit

Kosáry Domokos Történelem Verseny

regionális forduló

3. Gulyás Péter 8.c Lukácsiné Soós Szilvia
Varga Tamás Országos Matematika Verseny

megyei forduló

4.

8.

Varga Abigél 8.b

Kuzsel Erik 8.a

Törökné Demjén Éva
Tankerületi prózamondó verseny

Csuka Zoltán Városi Könyvtár

1.

2.

3.

Dóry Johanna 3.c

Nóll-Cséke Szederke 5.a

Budai Anna 4.b

Bárdos Zoltánné

Borsayné Takács Rita

Váli Zsuzsanna

Városi német verseny 2. Purgel Hanna 4.c

Molnár Jázmin 4.c

Kusztora Bernadett 4.d

Bóna Mihály 4.c

 

Kissné Szabó Gabriella
 Érd Kiváló Diákjai

(elballagott tanulóink közül)

Pál Dorián 8.a

Babits Bence 8.a

Gábor László 8.b

Nagy Varjas Balázs 8.b

Tóth Tamás 8.c

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

körzeti

1.

2.

3.

Kocsis Boldizsár 5.a

Navracsics Jázmin 5.a

Varjas Csongor 5.a

Borsayné Takács Rita
Érd Kiváló Sportolója díj Révész Alicia 4.b

Kovács Dávid 7.a

Területi Kézilabda Diákolimpia

IV. korcsoport

Tököl

4. András-Dóra Csaba 8.b

Kállai Kende 8.b

Ódor Benjámin 8.b

Pilter Milán 8.b

Iszak Patrik 8.b

Mohácsi Barnabás 7.c

Kahán Zsolt 7.c

Ujhelyi-Szekrényes Norbert 7.b

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

körzeti forduló

1. Gaál Eszter 3.b

Mitták Fanni 3.b

Lőrincz Zsombor 3.b

Kocsis Koppány 3.b

Fazekasné Sivák Rita
2. Laczy Zsófia 4.b
Krausz Karina 4.b
Nagy Botond 4.b
Szabados Dorina  4.b
Bojt Gertrúd
3.  Mándy Zsigmond 4.b
Szabó Domonkos 4.b
Török Szofi 4.b
Varga Nóra Anna 4.b
Körzeti Kézilabda Diákolimpia

IV. korcsoport

1. András-Dóra Csaba 8.b

Kállai Kende 8.b

Rák Bence 8.b

Ódor Benjámin 8.b

Iszak Patrik 8.b

Pilter Milán 8.b

Pócs Bálint 8.b

Mohácsi Barnabás 7.c

Kahán Zsolt 7.c

Szklenár Dániel 7.c

Liptákné Gönczi Borbála
3. Nagy Anikó 7.c

Balogh Vivien 7.a

Jánni Rebeka 7.a

Lukácsi Jázmin 6.a

Vörös Noémi 6.a

Majos-Marozsán Györgyi 6.a

Nagy Zsanett 6.b

Kun Vivien 8.b

Kovács Alexandra 8.b

Körzeti Kézilabda Diákolimpia

III. korcsoport

3. Bucsek Boglárka 6.a

Czupper Dorka 6.a

Farkas Alexandra 5.a

Lipták Enikő 6.a

Literáty Elza 5.a

Lukácsi Jázmin 6.a

Majos-Marozsán Györgyi 6.a

Nagy Zsanett 6.b

Rozgonyi Sára 5.a

Solti Vivien 5.a

Vörös Noémi 6.a

Liptákné Gönczi Borbála
Bettenbuk Merse 6.b

Butler Timoti 5.a

Dézsi Levente 5.a

Gerebenes Márk 6.a

Isépy Csongor 5.c

Kocsis Boldizsár 5.a

Nagy Géza 5.a

Nagy Tamás 6.a

Németh Rajmond 5.a

Pásztor Ata Botond 6.b

Szebeni Dominik 5.a

Varjas Csongor 5.a

Országos Történelem Verseny 7-8. évfolyam
megyei forduló
12. Nóll-Cséke Ágoston 8.a dr. Tóthné Sasvári Judit
Regionális Szavalóverseny

(Kőrösi)

1.

1.

1.

különdíj

Eőry Dávid 4.b

Budai Anna 4.b

Csárdi Kamilla 7.a

Kalászi Veronika Lilla 7.a

Váli Zsuzsanna

Lukácsiné Soós Szilvia

Katyika-Matyika meseillusztráló verseny 2.

3.

különdíj

Szlovacsek Lilla 4.b

Szilágyi Lara 4.b

Vaizer Tamara 4.b

Váli Zsuzsanna
Bolyai tankerületi matematika verseny 1. Mándy Zsigmond 4.b Váli Zsuzsanna
1. Bárányos Bianka 6.a Törökné Demjén Éva
1. Mohácsi Barnabás 7.c Urbánfy Szilvia
2. Szikszai Tamara 5.c Törökné Demjén Éva

Sándor Ibolya

2. Gerendás Roland 7.c Urbánfy Szilvia
3. Molnár Frida 6.b Török Endre
3. Varga Abigél 8.b Törökné Demjén Éva
4. Török Szofi 4.b Váli Zsuzsanna
4. Bóna Mihály 4.c Perluszné Jakubecz Szilvia
4. Balázs Fanni 8.c Urbánfy Szilvia
5. Agg Bán Csege 8.c Urbánfy Szilvia
5. Kuzsel Erik 8.a Törökné Demjén Éva
6. Pásztor Ata Botond 6.b Török Endre
6. Nagy Géza László 5.a Liptákné Gönczi Borbála

Sándor Ibolya

7. Balogh Éva 6.a Törökné Demjén Éva
8. Fleischmann Illés 5.b Paulov Krisztina
8. Kovács Miklós 7.b Paulov Krisztina
10. Pásztor Blanka Adél 4.b Váli Zsuzsanna
10. Dósa Emese 7.c Urbánfy Szilvia
10. Dóry Vilmos 7.b Paulov Krisztina
Bolyai Kézilabda Kupa 1. András-Dóra Csaba 8.b

Kállai Kende 8.b

Ódor Benjámin 8.b

Rák Bence 8.b

Pilter Milán 8.b

Iszak Patrik 8.b

Kahán Zsolt 7.c

Ujhelyi-Szekrényes Norbert 7.b

Liptákné Gönczi Borbála

Faják Mariann

3. Asztalos Lili 7.a

Balogh Vivien 7.a

Nagy Anikó 7.c

Lukácsi Jázmin 6.a

Vörös Noémi 6.a

Kovács Fanni 8.c

Balázs Fanni 8.c

Kun Vivien 8.b

„Kis kezek nagy mesterek”

A romantikus kor zeneművei

kiemelt arany Bársony Viktor 5.a
Diákolimpia

labdarúgás

2. Kállai Kende 8.b

Pilter Milán 8.b

Borsos Máté 8.b

Ódor Benjámin 8.b

Újhelyi-Szekrényes Norbert 7.b

Németh Ábel 7.b

Sztakó Benjámin 7.c

Kahán Zsolt 7.c

Volf Mihály
Vörösmarty Mihály Gimnázium

kémia verseny

6.

9.

18.

Agg Bán Csege 8.c

Kuzsel Erik 8.a

András-Dóra Zsófia 8.b

Hajdu Hajnal
Vörösmarty Mihály Gimnázium

biológia verseny

9.

16.

Varga Emma 8.c

Kun Vivien 8.b

Altner Bernadett
Területi rajzverseny 1.

1.

2.

2.

3.

3.

Ament Zsófia 4.c

Virányi Levente 6.c

Nagy Csenge 4.c

Mocsel Réka 7.b

Bogdán Barbara 4.

Molnár Frida 6.b

Szabó Ildikó

Perluszné Jakubecz Szilvia

Vörösmarty Mihály Gimnázium

történelem verseny

6. Nóll-Cséke Ágoston 8.a dr. Tóthné Sasvári Judit
Bolyai anyanyelvi csapatverseny

megyei

2. Gaál Eszter 3.b

Kisnémet Kinga 3.b

Mitták Fanni 3.b

Kocsis Koppány 3.b

Fazekasné Sivák Rita
4. Nagy Botond 4.b

Révész Karina 4.b

Eöry Dávid 4.b

Szlovacsek Lilla 4.b

 

Váli Zsuzsanna
18. Kocsis Boldizsár 5.a

Literáty Elza Iréne 5.a

Navracsics Jázmin 5.a

Nóll-Cséke Szederke 5.a

Borsayné Takács Rita
 Vörösmarty Mihály Gimnázium

matematika-fizika verseny

4. Kuzsel Erik 8.a Törökné Demjén Éva

Paulov Krisztina

Hajdu Hajnal

9. Varga Abigél 8.b Törökné Demjén Éva

Hajdu Hajnal

 16. Kállai Kende 8.b Törökné Demjén Éva

Hajdu Hajnal

18. Agg Bán Csege 8.c Urbánfy Szilvia

Hajdu Hajnal

 Bolyai Matematika Csapatverseny

megyei forduló

 

4. Treuer Ádám 4.b

Révész Alícia 4.b

Oosterhuis Dorka 4.b

Szabados Dorina 4.b

Váli Zsuzsanna
6. Török Szofi 4.b

Mándy Zsigmond 4.b

Szabó Domonkos 4.b

Pásztor Adél Blanka 4.b

Váli Zsuzsanna
8. Varga Abigél 8.b

Ódor Benjámin 8.b

Kállai Kende 8.b

Kuzsel Erik 8.a

Törökné Demjén Éva
13. Csépány Boglárka 3.b

Mitták Fanni 3.b

Kocsis Koppány 3.b

Lőrincz Zsombor 3.b

Fazekasné Sivák Rita
18. Gerendás Roland 7.c

Mohácsi Barnabás 7.c

Dósa Emese 7.c

Nagy Anikó 7.c

Urbánfy Szilvia
20. Nagy Botond 4.b

Laczy Zsófia 4.b

Ulrich Péter 4.b

Béres Ádám 4.b

Váli Zsuzsanna