2030 Érd,

Diósdi út 95-99.

2030 Érd,

Túr utca 5-7.

+36 23 375-592

ligeti.erd@gmail.com

+36 23 375-230

ligetitur.erd@gmail.com

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

The child has one intuitive aim: self development

Riport a III. Kutyaetológia konferenciáról, amely 2015. novenber 7-én volt.

A konferencián részt vettek: Marcali-Kiss Rita és Staub Tünde

Mivel részt veszünk az Erasmus+ » Animal Integration in the Education Programme« pályázatban és iskolánkban már folyik az állatok , illetve kutyák és nyúl bevonásával tanítás, fontos számunkra, hogy olyan szakmai ismeretekre tegyünk szert, amelyek segítik munkánkat az iskolában. Ez a rendezvény kiváló alkalmat nyújtott számunkra.

A konferencia az alábbi témákkal foglakozott:

A szemüknek vagy az orruknak hisznek a kutyák? Miért néznek ránk? Mitől lesz idegesítő a hangjuk? Hogyan dolgozza fel a dicséretet az agyuk? Hogyan segít a robotfejlesztés a kutyák szociális viselkedésének megértésében?

A kísérletek, amelyeket nekünk bemutattak nagyon érdekesek voltak és arra ösztönöztek, hogy kipróbáljuk a gyerekekkel együtt is.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Közelgő események

Nincsenek következő események.