INFORMÁCIÓK A 2020/2021-ES TANÉV KEZDETÉRE

Tisztelt Szülők!

A 2020/2021. TANÉV KEZDÉSÉRE ÉS LEBONYOLÍTÁSÁRA VONATKOZÓ RÉSZLETES INTÉZKEDÉSI TERV – MÓDOSÍTOTT ISKOLAI PROTOKOLL –

Már sokan érdeklődtek, hogyan indul a tanév, lesz-e évnyitó, tanítás, stb.

Megpróbálom összeszedni és közreadni a legfontosabb információkat:

1. A tanévet a hagyományos iskolába járással kezdjük.
  2. A rendkívüli helyzet miatt tanévnyitó ünnepséget az első tanítási napon, szeptember 1. reggelén csak az 1. és 5. osztályosoknak tartunk, a többieknek az osztályfőnökök nyitják meg a tanévet.
  3. Az elsősök 8 órakor a Diósdi úti épület belső udvarán vesznek részt az évnyitón, amelyen a szülők is jelen lehetnek (rossz idő esetén a tornateremben lesz az évnyitó, de oda a szülők nem jöhetnek be)
  4. Az ötödikesek 9 órakor a Túr utcai épület udvarán vesznek részt az évnyitón, melyen a szülők szintén részt vehetnek (rossz idő esetén a tornateremben tartjuk meg az évnyitót szülők nélkül).
  5. Az iskola épületébe a szülők nem jöhetnek be.
  6. A tankönyveket az első napon kapják meg a gyerekek.
  7. Mindkét tagozaton 8:00 – 11:30 óra között 4 tanóra lesz megtartva, majd ebéd, napközi annak, aki igényelte.
  8. A gyerekeket a szülők az első napokban írásbeli kérés benyújtásával tanítás után hazavihetik.
  9. A járványhelyzet miatti elővigyázatosság szabályait mindenkinek be kell tartania:
    • belépéskor kézfertőtlenítés
    • megfelelő távolságtartás a szünetekben, higiéniai szabályok betartása (zsebkendőhasználat, kézmosás)
    • fertőtlenítés, szellőztetés segítése
    • maszk használata ajánlott, de nem kötelező
  10. Beteg gyermek ne jöjjön iskolába!
  11. Egészségügyi probléma esetén a tanulót elkülönítjük, a szülőt értesítjük – csak ő viheti haza gyermekét, ha nem jön érte, mentőt hívunk.
  12. Minden egyéb kérdésről az osztályfőnökök nyújtanak tájékoztatást az első szülői értekezleten.

Érd, 2020. augusztus 27.                           Vargáné Balogh Erika

Nincsenek következő események.