Érdligeti Általános Iskola

OM azonosító: 037321

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Krefiti

Tisztelt Hölgyem/Uram!

A Krefiti.Hu kreatív ifjúsági magazin (www.krefiti.hu) vezető szerkesztőjeként keresem meg Önöket levelemmel. A magazin folyamatos tehetséggondozó pályázatként működik; segíti és közzéteszi a kreatív fiatalok munkáit.

A tehetséges diákok munkáját folyamatosan díjazzuk! (Havonta több tucat díjat, nyereményt osztunk ki közöttük, melyeket az iskolák igazgatói adnak át a fiataloknak minden hónapban.)

A magazin nem csupán közzéteszi és díjazza a fiatalok munkáit, de igyekszik összehozni a tehetségeket a megfelelő intézményekkel, fórumokkal, illetve apróhirdetés rovatunkban lehetőség nyílik tárgyi és szolgáltatásbeli segítségre, például feleslegessé vált tanszerek, könyvek, ruházat stb. meghirdetésére, cseréjére.

Kapcsolatban állunk többek között önkormányzatokkal, általános és középiskolákkal, felsőoktatási intézményekkel, képzőiskolákkal, könyvtárakkal, művelődési házakkal, teleházakkal, továbbképző és pályaválasztási intézetekkel, ifjúsági irodákkal és szervezetekkel, javítóintézetekkel, gyermekotthonokkal. Fontosnak tartjuk, hogy a bajba jutott gyermekek felvilágosítást kapjanak arról, hová fordulhatnak tanácsért, konkrét segítségért, ezért együttműködést kezdeményeztünk több civil szervezettel, alapítvánnyal.

A magazint jelenleg önkéntes munkában gondozzuk, alkotóink között számos hátrányos helyzetű, illetve sérült és szenvedélybetegségből felépülő fiatal is található.

 

Szeretnénk, ha minél több fiatalhoz eljutna a lehetőség, ezért arra kérném Önöket, ha módjukban áll, helyezzék el logónkat honlapjukon (http://krefiti.hu/ eléréssel). Természetesen szívesen jelentetünk meg Önöktől híreket, eseményeket, felhívásokat, programokat, illetve tüntetjük fel Önöket támogatóink között.

 

Köszönettel:

Halusz Léna

vezető szerkesztő

M: +36 30 942 3465, +36 30 577 0701

E: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.

W: www.krefiti.hu

 

Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ.

Engedélyezem a sütik használatát a weboldalon.

EU Cookie Directive Module Information