Érdligeti Általános Iskola

• A betűméret csökkentése
SZMK

A tankönyvpiac rendjéről szóló 2001. évi XXXVII. törvény

A tankönyvvé nyilvánítás, a tankönyvtámogatás, valamint az iskolai tankönyvellátás rendjéről szóló 23-2004. OM rendelet

SZMK jegyzőkönyv (2011. szeptember 19.)

2011.09.26 Választmányi Határozat Melléklete

2012.09.24. SZMK jegyzőkönyv

Szervezeti és Működési Szabályzat

2013.01.16. SZMK jegyzőkönyv

A Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának személyazonosító okmánnyal kapcsolatos tájékoztatója - melléklet

2014.09.15. SZMK jegyzőkönyv

SZMK

Tisztelt SZMK Választmányi Tag, Kedves Szülőtárs!

Az SZMK elnökségének nevében ezúton hívunk és várunk a 2016/2017. tanév második félévi SZMK ülésére.

Témája:

1. Igazgatói értékelés a 2016-17. tanévre első félévéről.

1. Tanulmányi és versenyeredmények. Az oktatási tevékenységgel összefüggő kihívások, azokra adott válaszok.

• Személyi kérdések, szakmai napok, osztályfőnöki műhely, szülőkkel való együttműködés, stb.

1. Nem tanulmányi jellegű tevékenységek és eredmények (Pl.: Diósdi úti lelátó).

2. Az ismertetés után hozzászólások, majd az SZMK Választmány jóváhagyja a beszámolót.

3. A 2016-17. tanév második félévének tervezett legfontosabb céljai és teendői.

1. Oktatási célok; egyéb, nem oktatással összefüggő célok és feladatok.

2. A második félév programjai.

• Iskola által szervezett programok
  • Családépítő Egyesülettel közösen szervezett programok (angol oktatás támogatása, angol klub szülőknek, Biztos Szikla, nyári tábor)

1. Az ismertetés után hozzászólások, majd az SZMK Választmány véleményezi a terveket, és szavazással állást foglal arról.

2. Igazgatói tájékoztató a beiskolázási folyamatokról (alsó és felső tagozat)

3. Pedagógus kar személyi kérdései.

4. Mátyás király Alapítvány

• Beszámoló a kuratórium részéről
  • 1%-os kampány

Időpontja:            2017.02. 07. 18 óra

Helyszíne:Diósdi úti ebédlő

Megjelenésedre feltétlenül számítunk!

Érd, 2017.01.30.

Varga György                       Galamb Viktorné                 Révész Gabriella

SZMK elnök                         SZMK elnökh.                     SZMK elnökh.