Érdligeti Általános Iskola

• A betűméret csökkentése
Levelezős matematika verseny

KEDVES GYEREKEK!

Iskolai jeligés matematika versenyt szervezünk, amelynek végén az évfolyamonkénti nyertes a dicsőségen kívül még értékes jutalomban is részesül, amit a teljes iskola nyilvánossága előtt adunk majd át.

Ha szereted a matekot (és esetleg jobb osztályzatot is szeretnél), akkor csatlakozz ehhez a játékhoz!

Mit kell tenned?

• Kövesd a honlapot és a kismatek terem melletti hirdetőtáblát!
  • A feladatokat havonta írjuk ki a faliújságra, valamint az iskolánk honlapjára (www.erdligeti.erd.hu).
  •  Próbáld önállóan megoldani a feladatokat, majd a megoldásokat feladatszámmal és válasszal négyzetrácsos lapra készítsd el! Ha párat nem tudsz megoldani, akkor azokat hagyd ki!(Másnak is nehéz lehet.)
  • Válassz egy ötletes jeligét, amit a neved helyett kell a beadott lapod felső részére írnod!
  • A megoldott feladatokat a tanári iroda bejáratához elhelyezett MATEMATIKA feliratú dobozba kell elhelyezned, betartva a beadási határidőt.
  •  Az első forduló, azaz az októberi feladatok megoldása és leadása során egy lezárt borítékra, vagy egy összeragasztott lapra kívülről írd rá a jeligédet, belülre pedig a nevedet és az osztályodat! Ezt a májusi utolsó forduló kijavítása után bontjuk fel, és ekkor tudjuk meg, hogy melyik jelige kit takar.

JÓ MUNKÁT KÍVÁNUNK!